Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реестрація платником ПДВ

Відправлено користувачем rainbow33 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Допоможіть розібратися: підприємство з 01.10.2017 зареєстровано платником ПДВ,
у вересні отримали аванс від покупця 5000 грн,
31.10.2017 ми їм закриваємо акт на послуги на 7000 грн, я повинна зробити 2 акти :5000 грн без ПДВ, 2000 грн з ПДВ, і відповідно реєструю ПН на 2000 грн -пдв 333,33?
А в платежке что указано? Это одна услуга на 7000? Я считаю надо делать один акт и одну налоговую на все 7000.
в платіжці вказано - оплата згідно договору№, але це був аванс, і у вересні в мене ПЗ не виникало, а акт за жовтень на 7000 грн


Я думаю, если акт один - за услуги,предоставленные в октябре,то и НО надо начислять исходя из 7000.00.Тут будет первое событие акт, т.к. на момент оплаты о НДС речь вообще не шла. Оплата по договору, а не по акту, а на момент заключения договора и оплаты вы не были НДСники.
Интересный вопрос
Ведь правило первого события не отменял никто, а это была оплата и на тот момент всё верно без НДС
А вот сейчас Вы не имеете права акт без НДС выставлять, т.к. уже плательщики....
А вот с НДС даже не пойму, наверное на вторую часть на 2000,00грн.

Но не уверена...confused smiley
Налоговую я имею ввиду по акту на 2000
Quote
rainbow33
Доброго дня! Допоможіть розібратися: підприємство з 01.10.2017 зареєстровано платником ПДВ,
у вересні отримали аванс від покупця 5000 грн,
31.10.2017 ми їм закриваємо акт на послуги на 7000 грн., я повинна зробити 2 акти :5000 грн без ПДВ, 2000 грн. з ПДВ, і відповідно реєструю ПН на 2000 грн. -пдв 333,33?

я б зробила 2 Акти. Так логічніше.
Крім того в ЗІР є таке питання і відповідь:
Якщо у платника ПДВ перша подія (відвантаження товарів, оформлення документа на постачання послуг або зарахування коштів від покупця) відбулася до його реєстрації платником ПДВ, а друга подія відбулася після такої реєстрації платника ПДВ, то податкове зобов’язання з ПДВ за такою операцією не нараховується, за умови, що такий платник не обрав касовий метод визначення податкового зобов’язання.
Ну так хоть один хоть два акта, они уже будут выписаны с ндс
Quote
natalka_l
Quote
rainbow33
Доброго дня! Допоможіть розібратися: підприємство з 01.10.2017 зареєстровано платником ПДВ,
у вересні отримали аванс від покупця 5000 грн,
31.10.2017 ми їм закриваємо акт на послуги на 7000 грн., я повинна зробити 2 акти :5000 грн без ПДВ, 2000 грн. з ПДВ, і відповідно реєструю ПН на 2000 грн. -пдв 333,33?

я б зробила 2 Акти. Так логічніше.
Крім того в ЗІР є таке питання і відповідь:
Якщо у платника ПДВ перша подія (відвантаження товарів, оформлення документа на постачання послуг або зарахування коштів від покупця) відбулася до його реєстрації платником ПДВ, а друга подія відбулася після такої реєстрації платника ПДВ, то податкове зобов’язання з ПДВ за такою операцією не нараховується, за умови, що такий платник не обрав касовий метод визначення податкового зобов’язання.

Да я бы тоже сделала 2 акта) И голову не морочить. Только ведь первый акт будет сентябрем или как? А квартал-то закрыт.
Голову пришлось морочить, работы закрываются октябрем
Да,будут октябрем. Ну вот же вроде информация: якщо у платника ПДВ перша подія (відвантаження товарів, оформлення документа на постачання послуг або зарахування коштів від покупця) відбулася до його реєстрації платником ПДВ, а друга подія відбулася після такої реєстрації платника ПДВ, то податкове зобов’язання з ПДВ за такою операцією не нараховується, за умови, що такий платник не обрав касовий метод визначення податкового зобов’язання.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057399999999996