Как в Затоке чиновники землю отбирали: полиция раскрыла «схему» Российские оккупанты отгораживают Крым забором от материка У берегов Японии буксир протаранил американский эсминец Убийство российского главреда Forbes: в Украине задержали гражданина РФ Почти вся правда о женских изменах. Самые стильные осенние фильмы В проекте бюджета-2018 заложено недофинансирование медицины и образования На Подоле в Киеве обрушился недострой, на место прибыла «скорая» На выходные синоптики обещают мокрый снег В России стрельба в Москва-Сити: 6 человек в больнице с огнестрелами
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Попередня оплата товарів через РРО

Відправлено користувачем Irina_mg 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Питання заключається в наступному: підприємство платник ПДВ на загальній системі, займається продажем товарів під замовлення. Тобто спочатку клієнт оплачує товар, потім ми його замовляємо в постачальника. Виникла необхідність продавати товари фізичним особам, розрахунок через платіжний термінал і прийом готівки через касовий апарат. Але через касовий аппарат не можна пробивати товари яких немає в наявності. Знайшла в консультації на ДТКт що потрібно писати "передоплата товарів". А як бути з податковою накладною? що писати в ній?
А хто це вам сказав зо можна лише що в наявності
Податкова виписується як на готівкову оплату.

__________________________
- А де видають водійські права на керування танком?
- Та керуйте так, хто вас зупинить...


[online.dtkt.ua]

__________________________
- А де видають водійські права на керування танком?
- Та керуйте так, хто вас зупинить...
п. 12 ст. 3 Закону № 265

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80

12) вести в порядку, встановленому законодавством, облік
товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації,
здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в
такому обліку.
Quote
Котег :-)
А хто це вам сказав зо можна лише що в наявності
відповіла вам вище, не вийшло зразу вставити цитату.
Quote
Irina_mg
п. 12 ст. 3 Закону № 265

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80

12) вести в порядку, встановленому законодавством, облік
товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації,
здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в
такому обліку.

А якщо передоплачений товар лежить на складі? smiling smiley

__________________________
- А де видають водійські права на керування танком?
- Та керуйте так, хто вас зупинить...
Quote
Монна Нонна
Quote
Irina_mg
п. 12 ст. 3 Закону № 265

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80

12) вести в порядку, встановленому законодавством, облік
товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації,
здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в
такому обліку.

А якщо передоплачений товар лежить на складі? smiling smiley
Здебільшого ні, тому що спочатку оплата від покупця. А тоді замовлення товару в постачальника і його отримання може бути від 7 днів до місяця.
Quote
Irina_mg
п. 12 ст. 3 Закону № 265

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/265/95-%D0%B2%D1%80

12) вести в порядку, встановленому законодавством, облік
товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації,
здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в
такому обліку.
это не значит что нельзя аванс принимать. Программируйте рро и принимайте на здоровье
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00076699999999996