Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова накладна неплатнику ПДВ, штрафы

Відправлено користувачем bonyblu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
податкова накладна неплатику ПДВ. Раньше за несвоевременную регистрацию такой налоговой штрафы не были предусмотрены и это было четко прописано. А теперь сказано про льготников и 0 % , а про неплатникам ? - выходит что мало того что я должна заплатить НДС, контрагент не использует кредит, так и я еще должна 10 % штрафа платить, за несвоевременность?? и то вызванную тем, что эта налоговая прост зависла на сервере....
Quote
bonyblu
податкова накладна неплатику ПДВ. Раньше за несвоевременную регистрацию такой налоговой штрафы не были предусмотрены и это было четко прописано. А теперь сказано про льготников и 0 % , а про неплатникам ? - выходит что мало того что я должна заплатить НДС, контрагент не использует кредит, так и я еще должна 10 % штрафа платить, за несвоевременность?? и то вызванную тем, что эта налоговая прост зависла на сервере....

Да

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029299999999999