Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Пришел штраф.могу лия его заплатить через кассу банка от физлица по ТОВке

Відправлено користувачем Pe-Pe 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Пришел штраф,приличный, насчитали штрафные санкции по транспортному налогу. Почему-то пришел не с района, а с ГУ ДФС у м. Киеве.

Хочу не поднимать шум на предприятии,все равно платить мне.Думаю заплатить через кассу банка от фирмы через себя по ппрке.Это возможно?

Очень жду подсказок.Спасибо
Quote
Pe-Pe
Пришел штраф,приличный, насчитали штрафные санкции по транспортному налогу. Почему-то пришел не с района, а с ГУ ДФС у м. Киеве.

Хочу не поднимать шум на предприятии,все равно платить мне.Думаю заплатить через кассу банка от фирмы через себя по ппрке.Это возможно?

Очень жду подсказок.Спасибо
я платила ))) прошло тихо)))
спасибо, а в банке есть возможно указать там код ТОВки?как вы писали назначение?
спасибо


или лучше через приват 24 или через кассу банка
в назначении платежа банк напишет все, что Вы пожелаете.
в налоговой смогут увидеть,что это от ТОВ или может зависнуть как "невысненная"
Quote
Pe-Pe
в налоговой смогут увидеть,что это от ТОВ или может зависнуть как "невысненная"
я писала всё так, как было указано в штрафной. Там должно быть: куда-кому-зачто. и платить от имени того - на кого штраф.
Quote
Pe-Pe
Пришел штраф,приличный, насчитали штрафные санкции по транспортному налогу. Почему-то пришел не с района, а с ГУ ДФС у м. Киеве.

Хочу не поднимать шум на предприятии,все равно платить мне.Думаю заплатить через кассу банка от фирмы через себя по ппрке.Это возможно?

Очень жду подсказок.Спасибо
Скажіть будь ласка, а через що виник штраф? і який розмір? у відсотках до суми боргу?
Питаю, бо у такій же ситуації, Мінеконом розвитку тільки наприкінці року зуміло на сайті виставити новий розрахунок , який мав бути до лютого уже у них. По ньому ми не платники транспортного, але прикріпили ще екселівський файл у якому , незалежно від розрахунку, вказаний перелік авто, на які транспортний нараховується. Я перевіряла до травня все це , а зараз вони безцаремонно обманюють що на початку року все на сайті було. Я щодень то більше розчаровуюсь у професії бухгалтера .....
Quote
Moraine
Я щодень то більше розчаровуюсь у професії бухгалтера .....
Зря... Работа бухгалтера О-о-очень интересная. А "розчаровуватися" нужно из-за работы тех чиновников, которые задним числом дописали свои "промахи", а вы за них теперь платите.
Quote
Moraine
Quote
Pe-Pe
Пришел штраф,приличный, насчитали штрафные санкции по транспортному налогу. Почему-то пришел не с района, а с ГУ ДФС у м. Киеве.

Хочу не поднимать шум на предприятии,все равно платить мне.Думаю заплатить через кассу банка от фирмы через себя по ппрке.Это возможно?

Очень жду подсказок.Спасибо
Скажіть будь ласка, а через що виник штраф? і який розмір? у відсотках до суми боргу?
Питаю, бо у такій же ситуації, Мінеконом розвитку тільки наприкінці року зуміло на сайті виставити новий розрахунок , який мав бути до лютого уже у них. По ньому ми не платники транспортного, але прикріпили ще екселівський файл у якому , незалежно від розрахунку, вказаний перелік авто, на які транспортний нараховується. Я перевіряла до травня все це , а зараз вони безцаремонно обманюють що на початку року все на сайті було. Я щодень то більше розчаровуюсь у професії бухгалтера .....

Це не вина бухгалтера і ризики не його, а підприємства.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057200000000002