Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Коригуюча до ПН

Відправлено користувачем Krab 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Коригуюча до ПН
Добрий день! Я коригую одну позицію авансу по якійму була виписана пн. в Коригуюючій ставлю номер рядка 1 проставляю все з - і другий рядок також 1 з іншою назвою на ту саму суму. приходить квитанція, що не прийнято Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - порушення вимог порядку заповнення податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної, а саме: дублюється значення поля "№ з/п рядка податкової накладної, що коригується" (1) ! що я роблю не так?
Re: Коригуюча до ПН
Радять дати дві коригуючі на одну податкову в одній "-" а в іншій "+". тепер думаю чи правильно так зробити?
Re: Коригуюча до ПН
Это наши доблестные фискалы родили идиотское разъяснение, что нужно РК и новую НН датой первого события.
Можно конечно и два РК попробовать, но успеете ли? Сегодня последний день, еще и РК на минус покупатель регистрировать должен.


Re: Коригуюча до ПН
Quote
Blick
Это наши доблестные фискалы родили идиотское разъяснение, что нужно РК и новую НН датой первого события.
Можно конечно и два РК попробовать, но успеете ли? Сегодня последний день, еще и РК на минус покупатель регистрировать должен.
навіть і не знаю, що робити(
Re: Коригуюча до ПН
ви змінити товар хочете?
Re: Коригуюча до ПН
Можно сделать РК датой после 15 ноября? Тогда хоть будет время подумать и зарегистрировать.
Re: Коригуюча до ПН
у людей якось 1 рядком нульова проходить
Re: Коригуюча до ПН
Quote
Oxi
ви змінити товар хочете?
назву послуги і відповідно кількість і вартість
Re: Коригуюча до ПН
Quote
Krab
Quote
Oxi
ви змінити товар хочете?
назву послуги і відповідно кількість і вартість
а код той самий?
може ну його назву міняти, змініть кількість і одночасно вартість 1 рядком
Re: Коригуюча до ПН
Quote
Oxi
Quote
Krab
Quote
Oxi
ви змінити товар хочете?
назву послуги і відповідно кількість і вартість
а код той самий?
може ну його назву міняти, змініть кількість і одночасно вартість 1 рядком
Можливо Ви праві) відправила знову двома рядками, бо мене переконали що шлюз ДФС висів і всім таке розсилав! буду аж завтра бачити, бо сьогодні ще не буде видно. Мені в 1с звіт чомусь довго повіомлення від ДФС приходять.
Re: Коригуюча до ПН
Сейчас уведомления всем долго приходят, т.к. они долго регистрируют. Позавчера от отправки до регистрации было 7-9 часов. Посмотрела в кабинете входящие НН за 3 дня, все зарегистрированы после 22:00.
Доброго дня всім.
Дозвонилась на гарячу лінію ДФС.
Позиція ДФС, при зміні номенклатури - 2 РК. Перший на "-", другий на "+".
З приводу штрафів за просрочені РК на "+", УВАГА, думають штрафів не буде. Це повний піндос. Вони думають. Потім , коли прийдуть Повідомлення-рішення від ДФС про сплату штрафів, думати будем тільки ми.
Люди, потрібно щось робити !!!
Re: Коригуюча до ПН
а якщо нема ліміту на мінус у покупця?
Re: Коригуюча до ПН
Quote
Oxi
а якщо нема ліміту на мінус у покупця?
Поповнювати рахунок, щоб був

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Коригуюча до ПН
а у кого великий мінус?
Re: Коригуюча до ПН
ну так вариантов нет, ведь использовали НК в свое время
Re: Коригуюча до ПН
був варіант у нульовому РК
Re: Коригуюча до ПН
Quote
Lin@
ну так вариантов нет, ведь использовали НК в свое время
Все это для облегчения работы бизнеса: отдал последние деньги на РК и ...облегчил свой карман...Все для людей...
Re: Коригуюча до ПН
Quote
Oxi
був варіант у нульовому РК
Этот вариант для налоговой не интересен, деньги не заходят, "крутить" не чего.
Re: Коригуюча до ПН
у меня ни нулёвки ни 1 не прошли,3 жды отправляла
Re: Коригуюча до ПН
подскажите если одну и туже налоговую 2 раза зарегистрирывала в ДФС покупатель один, а эдрпу разный что делать? правильную покупатель принял а вторую я не смогла отпавить.Что делать с неправильным ЭДРПУ???
А в ПН з неправильним ЄДРПОУ чий ІПН і вона теж зареєстрована?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Коригуюча до ПН
Quote
Alekseevna
подскажите если одну и туже налоговую 2 раза зарегистрирывала в ДФС покупатель один, а эдрпу разный что делать? правильную покупатель принял а вторую я не смогла отпавить.Что делать с неправильным ЭДРПУ???
А что, регистрирует система налоговые с неправильным кодом?
Re: Коригуюча до ПН
Этот неправильный ИНН тоже кому-то принадлежит, этот кто-то и получил НН. Теперь только его искать и просить зарегистрировать РК на минус.
Quote
Blick
Этот неправильный ИНН тоже кому-то принадлежит, этот кто-то и получил НН. Теперь только его искать и просить зарегистрировать РК на минус.

Так мова не про ІПН, а про ЄДРПОУ - єсть в Медку така
штукуйовина - тіпа своєї бази і там можить буть шо хатіш... confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Коригуюча до ПН
Так в НН же ЕДРПОУ нет.
Re: Коригуюча до ПН
А куда этот ЄДРПОУ можно всунуть в налоговой?confused smiley Ведь речь идет о зарегистрированной нн.
В МЕДке много справочников. Я, например, не вбиваю адрес, не заморачиваюсь. То это не означает, что нн пойдет на деревню Дедушке. Скорее автор обшиблась с ИНН на ЭДРПОУ...
Re: Коригуюча до ПН
Подскажите пожалуйста, заполняю ПОВІДОМЛЕННЯ
щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація якої/го зупинено , и никак не могу разобраться где указать что у нас заблокировали именно РК а не НН.
Re: Коригуюча до ПН
Нигде, просто суммы будут с минусом
Re: Коригуюча до ПН
Читаю, и уже немного в шоке, комент ДФС: поставщик (продавец) не может уменьшить налоговые обязательства на основании расчета корректировки, зарегистрированного в ЕРНН, в котором допущена ошибка в дате составления.Это к тому, какую дату в рк ставить)))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043499999999996