Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Норма рабочего времени при скользящем графике работы

Відправлено користувачем ahineya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Что-то запуталась я однако.
Принимаем на работу людей, с графиком работы 2 дня(по 8 часов) через 2 дня.
График работы, табель -это все понятно.
Какую норму рабочего времени берем при скользящем графике, не могу понять?? Ведь я начисляю зарплату за месяц согласно отработанному времени, а не полный оклад, верно?

Допустим, вот на примере ноября.
оклад у обоих по 3200,00 грн
1й отработал 16 дней /128 часов
2й) 14 дней / 112 часов

Как начисляем зарплату, какую норму берем?ъ
Заранее спасибо за помощь!!!
норма часу на місяць або за календарем п'ятиденного тижня, або шестиденного, як виберете.
+ МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
РОЗ'ЯСНЕННЯ
Роз'яснення Мінсоцполітики деяких питань оплати праці на виконання Закону України від 06.12.2016 N 1774-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України"
...Якщо робота при підсумованому обліку робочого часу виконується в межах встановленої працівнику тривалості робочого часу, яка є меншою нормальної тривалості робочого часу, відповідно до графіку роботи, йому нараховується заробітна плата у розмірі не нижчому від мінімальної заробітної плати.
вот сейчас я вообще запуталась, я конечно выберу ту норму при которой налогов будем меньше, но что-то мне кажется это не будет правильно...
а последний абзац - если работнику установлена работа 2 через 2- то получается что у него полный оклад отработан что ли? исходя из этой логики


а что, на практике никто не табелирует два через два??? ну или 3/3, 7/7 - это же распространенный вариант, отзовитесь пожалуйста, поделитесь опытом как вы считаете??
тоже интересует, законно ли устанавливать график 7через7 и как в таком случае табелировать (сколько рабочих часов допустимо)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0003200000000001