Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП на ЕП і технічно складні побутові товари

Відправлено користувачем Yasik86 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
А ПКУ більш строгий:

296.10. Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:
першої групи;
другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.
{Абзац третій пункту 296.10 статті 296 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1797-VIII від 21.12.2016}
Норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.


От здійснює він реалізацію, і все. Хоч один паршивий чайник продав - все, кандідат в пользователі РРО

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Ну й добре я торгую складними товарами виключно по-безналу,
скажи от нафіга мені РРО, єслі в законі по РРО в преамбулі написано:

Цей Закон визначає правові засади застосування реєстраторів
розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування
та послуг. Дія його поширюється на усіх суб'єктів господарювання,
їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб)
суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у
готівковій та/або безготівковій формі.

Ну а в визначеннях термінів :
розрахункова операція - приймання від покупця готівкових
коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем
реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за
повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі
застосування банківської платіжної картки - оформлення
відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій
формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення
товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів
щодо перерахування коштів у банк покупця;



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так они ж наличку за услуги принимают, у них расчетные операции есть, РРО будет нужен, даже если продадут сложную технику по безналую


Блин, запуталась. У второго автора только безнал, естественно РРО не нужен.
Термінал, той що лише карткою можна розрахуватися
Quote
oksana-b
Термінал, той що лише карткою можна розрахуватися
это наличка считается
Quote
Lin@
Quote
oksana-b
Термінал, той що лише карткою можна розрахуватися
это наличка считается
Не "наличка", а расчетная операция.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Тобто, якщо я навіть покажу продаж цього товару по терміналу, мені треба використовувати РРО? Даний факт продажу може лише виявитися при перевірці?
Quote
oksana-b
Тобто, якщо я навіть покажу продаж цього товару по терміналу, мені треба використовувати РРО? Даний факт продажу може лише виявитися при перевірці?
Термінал - це розрахункова операція, вона нічим не відрізняється від готівки для цілей оподаткування та застосування РРО. Результат буде такий самий, якби ви його продали за готівку.

Так, виявлять лише при перевірці, але якщо виявлять, заберуть всю готівкову та термінальну виручку з дати продажу цього товару.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Дякую,за відповіді. Якщо я продам цей товар по безналу. То все буде нормально?Так?
Quote
oksana-b
Дякую,за відповіді. Якщо я продам цей товар по безналу. То все буде нормально?Так?
Все нормально, так, але після цього жодний товар за готівку чи за картки не зможете продати без РРО.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Тоже спрошу: ФОП 3 гр 5%, оказывает услуги, расчет только по безналу. РРО нужен если будет больше 1 млн?
Quote
tan4ikk
Тоже спрошу: ФОП 3 гр 5%, оказывает услуги, расчет только по безналу. РРО нужен если будет больше 1 млн?
Да, если будете проводить расчетные операции (нал и карточки)

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote
tan4ikk
Тоже спрошу: ФОП 3 гр 5%, оказывает услуги, расчет только по безналу. РРО нужен если будет больше 1 млн?
Да, если будете проводить расчетные операции (нал и карточки)
Спасибо.
Т.е. если и дальше только безнал, (без карточек, нала), то для ФОП 3 гр РРО не нужно, а только следить, чтоб 5 млн. не перешагнуть.
Я й по безналу не можу продать цей товар? По безналу також не можна продавати технічно складні побутові товари ФОПам, якщо немає РРО?
Безнал до РРО немає ніякого відношення.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043300000000002