Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Виправлення заниженої суми у податковій накладній за минулі періоди

Відправлено користувачем alfa03072015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У серпні 2017р. зареєстровано податкову накладну на неплатника у сумі 15 000 грн., де допущено арифметичну помилку, оскільки податкова накладна мала бути зареєстрована на суму 150 000 грн. Помилку виявлено у листопаді 2017р. Податкову декларацію за серпень 2017р. подано із врахуванням показників помилкової податкової накладної. Яким чином виправити помилку та які можливі наслідки?
Вам потрібно зробити РК на серпневу ПН на + 135 000,
зареєструвати і включити його до серпневої деки через
уточнюючу. Наслідки - штраф за невчасну реєстрацію,
бо ж дата РК має бути серпнева smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
И еще штраф 3% по уточненке, если в августовской деке не было минуса.


А чому я не можу зареєструвати РК листопадом і включити в Дк за листопад?
Quote
alfa03072015
А чому я не можу зареєструвати РК листопадом і включити в Дк за листопад?

Правило першої події ніхто не відміняв - це ж ваші зобов'язання drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
И еще штраф 3% по уточненке, если в августовской деке не было минуса.

+ thumbs up забулась ше й про штраф по уточнюючій smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Податкова накладна зареєстрована вчасно, за першою подією, але з помилковою сумою, чому РК обов'язково серпнем?
Потому что это ошибка августа.
Теоретически можно попробовать сделать РК ноябрем, датой обнаружения ошибки, но...
Уточненку нужно сдавать в любом случае, т.к. это августовские обязательства. После сдачи уточненки возникнет сумма превышения (зарегистрировано меньше чем задекларировано), которая уменьшит лимит. И совсем не факт, что лимит вернется обратно после сдачи ноябрьской декларации, в которой задекларировано будет меньше чем зарегистрировано. У них там сейчас такой бардак, формула неправильно считает даже при правильных действиях.
Вчасно Вам треба було 150тис зареєструвати, а не 15тис.
Quote
alfa03072015
А чому я не можу зареєструвати РК листопадом і включити в Дк за листопад?
Неправильная подсказка, но бывало такое. Не платник податку.... просто на 135 тысяч сделала бы реализацию в ноябре. (дважды уже промазала по нэплатныку и провела реализацию позже cool smiley)))
когда то такое было, что плюсовые РК можно включать в текущую деку
к сожалению, эти времена ушли
теперь все плюсовые РК включаются в уточненку за тот период, в котором образовалась недоплата
РК можно выписать текущей датой, но все равно надо подавать уточненную декларацию за старый период


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
когда то такое было, что плюсовые РК можно включать в текущую деку
к сожалению, эти времена ушли
теперь все плюсовые РК включаются в уточненку за тот период, в котором образовалась недоплата
РК можно выписать текущей датой, но все равно надо подавать уточненную декларацию за старый период

Это правильно, по моему мнению.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Как вариант, сделать уточненку, а РК вообще не регистрировать, чтоб штраф не платить. Но тогда могут оштрафовать за нерегистрацию НН, если придут и найдут.
Quote
alfa03072015
В нас перша подія оплата. confused smiley
через банк? тогда ничего не сделать по моему варианту...
Якщо використати статтю 192 ПКУ? Останній абзац п. 192.1 та п. а ст. 192.2.1?
Стаття 192. Особливості визначення бази оподаткування в окремих випадках (порядок коригування податкових зобов'язань та податкового кредиту)
...
Розрахунок коригування до податкової накладної складається також у випадку виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, у тому числі не пов’язаних із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг.
...

192.1.2. Якщо внаслідок такого перерахунку відбувається збільшення суми компенсації на користь платника податку - постачальника, то:

а) постачальник відповідно збільшує суму податкових зобов'язань за результатами податкового періоду, протягом якого був проведений такий перерахунок;

А у вас шо перерахунок проводився - ви, як я зрозуміла,
просто замість 150 000 зареєстрували пн на 15 000.
От якби у вас мінялась ціна товару/послуги з 15 000 на
150 000 - отоді б можна було цим пунктом і скористатись.
А у вас банальна (а може й ні), самі писали арифметична
помилка і виправлення її на жаль "не безкоштовне" tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, пожалуйста, как поступить в прямо противоположной ситуации:
В октябре завысили налоговые обязательства.. Теперь надо исправить ситуацию.. Расчет корректировки я должна выписать обязательно октябрем?
И надо подавать уточненку за октябрь?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039