Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Використання РРО юрособою єдинником

Відправлено користувачем res1973 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підкажіть,будте ласкаві! Якщо юридична особа 3 група єдиний податок 81.21. веде розрахунки тільки безготівково через банк, але за попереднім розрахунком за цей рік обсяг реалізації послуг більше 1 млн.грн. Чи підпадє юрособа з нового року під застосування РРО ? Дякую!!!
звичайно що в разі готівкових операцій хоча б і на 1 грн будете застосовувати РРО
РРО застосовується лише при готівкових операціях. Якщо міліон перевищено через банк. то це не страшно.


Добрый вечер!
Подскажите, пожалуйста, кого это касается? Впервые услышала про такие ограничения, не могу понять что к чему.
У меня ФОП 2я группа, айти услуги, работает за наличные, привязывались к годовому обороту 1 млн,\
а тут про 200 тыс., 500 тыс.
Проясните, пожалуйста, ситуацию, кому не сложно.
Спасибо!

Правительство повысило порог годового объема расчетных операций по продаже товаров и предоставлению услуг, которые можно осуществлять без применения кассового аппарата.

Соответствующее постановление было принято на заседании Кабмина, сообщает  Український тиждень.

Так, порог годового объема операций без кассового аппарата повышен с 200 тыс. грн до 500 тыс. грн и с 75 тыс. грн до 250 тыс. грн в зависимости от формы и условий осуществления деятельности на одно структурное подразделение субъекта хозяйственной деятельности.

Согласно пояснительной записке к проекту постановления, также документ предусматривает обязательное использование РРО при превышении годового дохода 1 млн грн, независимо от вида деятельности.


___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
некто не просветит, не? eye rolling smiley

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
А что за загадочный текст не понятно какой желтой прессы????
читаем НКУ
Нет, мне и из контакт-центра пришло такое уведомление о изменениях, и я не могу понять к чему это и кого вообще касается (

20.12.2017 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України
від 18 грудня 2017 року № 984 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів
України від 23 серпня 2000 р. № 1336» (далі – Постанова № 984), якою внесено зміни
до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року № 1336 «Про
забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів
розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»
(далі – Постанова № 1336).
Зокрема, збільшено граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з
продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого є обов'язковим застосування
реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО).
Також визначено перелік форм і умов проведення діяльності, для яких не
встановлюється граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій.
Слід зазначити, що дія Постанови № 1336 не поширюється на суб'єктів
господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами.
Постанова № 984 набрала чинності 20.12.2017, крім підпунктів 2 і 6 пункту 2 змін,
затверджених цією постановою, які набирають чинності через шість місяців після
набрання чинності Постановою № 984.


___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Ця постанова не стосується платників єдиного податку . Поки ваша виручка не перевищить 1 млн. гривень ви маєте право працювати без РРО
" ст.296.10. ПКУ Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:

першої групи;

другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку."

Тобто такі платники не підпадають під дію ЗУ "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" , а вищезазначена постанова видана з метою забезпечення реалізації статті 10 Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"
Ну на данный момент
ПКУ
296.10. Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:

першої групи;

другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

{Абзац третій пункту 296.10 статті 296 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1797-VIII від 21.12.2016}

Норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.
ну вот этого всего я и придерживалась касательно единщиков, а эти нововведення сбили с толку

а разве общесистемники могут в принципе работать за наличку?
была уверена, что они только по безналу или через кассу могут, независимо от оборота (общесистемников не веду)

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Не могут общесистемники без рро, только продажа товаров собственного производства
так вот именно, Котег,

тогда кого же все-таки касается это постановление?

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Quote
Алиссия
так вот именно, Котег,

тогда кого же все-таки касается это постановление?
У мене також це запитання на яке я ніяк не можу знайти відповідь.
Quote
iryna12
Quote
Алиссия
так вот именно, Котег,

тогда кого же все-таки касается это постановление?
У мене також це запитання на яке я ніяк не можу знайти відповідь.
Я перепрошую за наполегливість, але ніяк у мене не получається толком щось вияснити. Можли ще хтось виясняв за РК та КОРО при торгівлі продовольчими товарами ФОП-ами ЄП?
это изменения к "П О С Т А Н О В А від 23 серпня 2000 р. N 1336 Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" "

и есть повод задуматься

2 У переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженому зазначеною постановою:
1) пункт 1 викласти в такій редакції:
«1. Роздрібна торгівля продовольчими товарами (крім підакцизних товарів), що здійснюється фізичними особами -підприємцями, які сплачують єдиний податок.»;


это противоречит п. 296.10 ПКУ, но когда это нагловиков останавливало ?
штраф, а потом нанимайте адвоката и в суд
Quote
FyDD
это изменения к "П О С Т А Н О В А від 23 серпня 2000 р. N 1336 Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" "

и есть повод задуматься

2 У переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженому зазначеною постановою:
1) пункт 1 викласти в такій редакції:
«1. Роздрібна торгівля продовольчими товарами (крім підакцизних товарів), що здійснюється фізичними особами -підприємцями, які сплачують єдиний податок.»;


это противоречит п. 296.10 ПКУ, но когда это нагловиков останавливало ?
штраф, а потом нанимайте адвоката и в суд
я про тк саме думаю, але по ходу більше нікого це не бентежить???
"Розрахункові книжки не застосовуються у випадках здійснення підприємницької діяльності, визначених статтею 9 цього Закону". (ст.10 З-на про РРО)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00063800000000003