Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відпустка!

Відправлено користувачем Eugeniano1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Re: Відпустка!
После слова "да" необходимо поставить запятую, это вот такой знак ",".
бебебе


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Відпустка!
"Співробітниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3х років на 4х годинний робочий день. Ставка в штатному 4000,00 - отримуватиме 2000,00. І зразу хоче взяти невикористану відпустку, яка залишилася ще до декретної. Яку зарплату брати для нарахування відпускних - 4000 чи 2000 ???"

Запитувала трішки раніше про це. Ніхто не підкаже, як правильно нарахувати???
Re: Відпустка!
скажите, если у директора ненормированный рабочий день и он не подчиняется правилам ТВР, ему нужно давать дополнительный отпуск за ненормированный рабочий день?


Re: Відпустка!
Доброго дня.Порадьте будь ласка,чи правильно розумію.Працівниця знаходилася у відпустці на період з 05.04-18.04.18.Оскільки 08.04-був святковий день (Пасха)-в розрахунку я брала 13 днів,а не 14.Вийшла вона на роботу 20 квітня,оскільки 19 вона не вийшла за святковий день 08 квітня.У мене запитання для виплати заробітної плати,я їй оплачую за 9 робочих днів ,тобто за 2,3,4,20,23,24,25,26,27?30 квітня-у нас вихідний.Дякую за відповідь
Re: Відпустка!
считаю среднюю зп для отпуска , сколько дней брать за май?
31-2мая-9мая-27мая=28 дней?
Re: Відпустка!
Re: Відпустка!
точно, спасибо, вместо 2 мая нужно отнимать 1 мая
Re: Відпустка!
Quote
ksikosha
"Співробітниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3х років на 4х годинний робочий день. Ставка в штатному 4000,00 - отримуватиме 2000,00. І зразу хоче взяти невикористану відпустку, яка залишилася ще до декретної. Яку зарплату брати для нарахування відпускних - 4000 чи 2000 ???"

Запитувала трішки раніше про це. Ніхто не підкаже, як правильно нарахувати???

Я думаю, с оклада, 4000
Re: Відпустка!
Дякую за відповідь, хоча і пізненько. Я брала 2000,00
Re: Відпустка!
Quote
ksikosha
Дякую за відповідь, хоча і пізненько. Я брала 2000,00

confused smiley Да только сегодня увидела, давно не заходила.

Ну, а не доплата, это не переплата, всегда можно доначислить и доплатить spinning smiley sticking its tongue out
Re: Відпустка!
Добрий день. Відпустка з 30.07.18 по 12.07.18 р. Відпускні виплатила 20.07.18.
Закон пише що з/п за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку. Інших термінів не бачу, але тепер ось думаю чи не поспішила з виплатою відпускних.
Хтось практикує таку виплату і як на таке реагують перевіряючі (можливо є практика)?
Re: Відпустка!
20.07 - це і є "не пізніше". Що ще треба?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Відпустка!
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, розібратись з нарахуванням ЗП. Працівник, окрім окладу отримує доплату за суміщення посад, а в липні місяці перебуває у відпустці. Як порахувати, в такому випадку доплату, в повному обсязі, чи за фактично відпрацьований час?
Буду вдячна за допомогу)
Re: Відпустка!
Quote
911mar
Добрий день! Допоможіть, будь ласка, розібратись з нарахуванням ЗП. Працівник, окрім окладу отримує доплату за суміщення посад, а в липні місяці перебуває у відпустці. Як порахувати, в такому випадку доплату, в повному обсязі, чи за фактично відпрацьований час?
Буду вдячна за допомогу)

Якщо він весь місяць у відпустці- то яка за липень доплата?

А якщо він тільки частину липня у відпустці, то.... Ви йому як рахуєте оплату на основному місці - за фактично відпрацьований час?, а за суміщення теж за відпрацьований час? ну, то й і рахуйте - за фактично відпрацьований!
чому в повному обсязі?

Може в Вас якісь особливості є? тоді Ви мало дали нам інформації.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036000000000003