Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Разблокировка налоговых накладных

Відправлено користувачем ira_hohl 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всех с Новым годом!!!
итак, президент подписал "...зміни до податкового кодексу..." и с 02 января должна включиться процедура разблокировки налоговых накладных: "...податкові накладні/розрахунки коригування, реєстрацію яких у ЄРПН зупинено відповідно до пункту 201.16 ПКУ, реєструються 02.01.2018 року, крім:
ПН/РК, за якими станом на 01.12.2017 р. не подані пояснення і документи; ..."
т.е., если я правильно понимаю, то автоматическу будут разблокированы налоговые накладные, которые были заблокированы ПОСЛЕ 01.12.17, это получается за вторую половину ноября и первую половину декабря???
Пока я никаких изменений у себя в кабинете платника и в Медке не наблюдаю, ничего не разблокируется...
Люди, а как у вас?
нет, эти вошли в ото паганенькое слово "крім"....так что не ждите у моря погоды....
Там столько условий, что не знаю даже кому такое счастье светит(


Мне 2 января пришла регистрация трех ранее заблокированных налоговых от моего поставщика, по которым поставщик подавал в суд. Суд еще не был закончен.
у нас пока никаких движений... автоматом не разблокированы налоговые ни те что в суд поданы, ни те на которую подавалась жалоба еще до 01.12.17 (кстати сама жалоба потерялась , дополнительно жалобу на 0800 оставили почти 2 месяца назад, периодически их прозваниваю.. они ищут .. )
подали жалобы и в октябре, и в ноябре и, тишина, кто знает, по какому № телеф можно узнать информацию о результатах перерассмотрения.
так які пн повинні автоматом розблокуватись?
Quote
Александра_Н
у нас пока никаких движений... автоматом не разблокированы налоговые ни те что в суд поданы, ни те на которую подавалась жалоба еще до 01.12.17 (кстати сама жалоба потерялась , дополнительно жалобу на 0800 оставили почти 2 месяца назад, периодически их прозваниваю.. они ищут .. )

жесть...
А хтось подавав повідомлення в цьому році?
Мені прийшла квитанція "Документ не може бути прийнятий - у зв’язку з набранням чинності Закону України від 7 грудня №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» Повідомлення не прийнято.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.29"
А как регистрируются сейчас НН за декабрь ?
да, у меня такой же вопрос, сейчас отправила парочку на пробу.....
Усім доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, хто знає: подаю повідомлення на розблокування ПН через Кабінет та IFIN - пише:"перевірте правильність даних підписанта". Вже пробувала підписувати і тільки Директором, і з печаткою, і з бухгалтером... І результат весь час один(((( Буду дуже вдячна!!!
та внизу бланку дані впишіть правильні
Quote
Panibrat
А хтось подавав повідомлення в цьому році?
Мені прийшла квитанція "Документ не може бути прийнятий - у зв’язку з набранням чинності Закону України від 7 грудня №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» Повідомлення не прийнято.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.29"


а какая дата НН, по которой вы отправили повидомлення и вам пришел такой ответ?
Дякую, але які саме дані? Дані ж то підтягуються автоматично - такі, якими всі звіти підписуються і здаються.
ПН від 21.12.2017 була заблокована. 27.12.2017 було подане повідомлення з сканами, сьогодні прийшла відмова. Подавати скаргу? Я так розумію автоматом нічого вже не розблокується?
Quote
ira_hohl
Quote
Panibrat
А хтось подавав повідомлення в цьому році?
Мені прийшла квитанція "Документ не може бути прийнятий - у зв’язку з набранням чинності Закону України від 7 грудня №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» Повідомлення не прийнято.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.29"


а какая дата НН, по которой вы отправили повидомлення и вам пришел такой ответ?
ПН кінцем листопада, відправляла на реєстрацію в грудні.
У мене імпорт і продаж обладнання, я подавала:
1. Договір поставки
2. Видаткова накладна на відвантаження
3. ВМД (хоча в них в базі вона має бути, вона електронна)
4. інвойс
5. Бух довідку
Що Ви подаєте?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039299999999998