Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП на едином отчетность

Відправлено користувачем svetlovmih 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП с 2 квартала 2017 стал плательщиком ЕН-3 группа 5%, до этого был на общей системе, деятельность не велась.

Я так понимаю нужно было за перый квартал 2017 подать деку ощесистемника, но ее нае подавали. Декларацию по единому за 2 и 3 кварталы сдавали.

Подскажите как сейчас лучше поступить вместе с декой по ЕН за 4 квартал подать годовую деку общесистемника, или вообще ее не подавать, может по тихому проскочим?
нет, отдельно годовую общесистемника за 1 квартал Вы не должны подавать. Только годовую по срокам годовой, это в НКУ описано
Це якшо б ви перейшли з єдиного на загальну - тоді майнову
потрібно за перший пропрацьований квартал подавать
потрібно для розрахунку авансових платежів по ПДФО...

177.5.2. Фізичні особи - підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування чи сплачували фіксований податок до набрання чинності цим Кодексом, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи за станом на дату державної реєстрації підприємцем. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 цієї статті, що настануть у звітному податковому році.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Прошу підказати, вірно я думаю, чи ні: ФОП став на облік 13.05.2017, до 1 числа був на загальній системі. Я подала декларацію за 2 квартал 2017 як на загальній. З червня по вересень 2017 року був на Єдиному 2 групи, звітів не здавала, тому що 2-га група раз у рік звітується. З ІУ кварталу 2017 року ФОП перейшов на 3 групу(5%) єдиного податку. Я планую звітуватись декларацією за рік( там 2 група і 3-тя). Декларація від 19.06. Зі змінами...так? Сплачувати податок на який рахунок, на той що платили 640 грн. Единого 2 групи??? Чи на інший??? ЄСВ заплатили за травнь 704 грн, бо зареєструвався, як фоп 13.05.2017. Додаток 5 до ПФУ відправлю. Що ще, крім деклараціі та дрдатка 5??? Будь ласка, напишіть, правильно чи ні?
Quote
Люсия
Прошу підказати, вірно я думаю, чи ні: ФОП став на облік 13.05.2017, до 1 числа був на загальній системі. Я подала декларацію за 2 квартал 2017 як на загальній. З червня по вересень 2017 року був на Єдиному 2 групи, звітів не здавала, тому що 2-га група раз у рік звітується. З ІУ кварталу 2017 року ФОП перейшов на 3 групу(5%) єдиного податку. Я планую звітуватись декларацією за рік( там 2 група і 3-тя). Декларація від 19.06. Зі змінами...так? Сплачувати податок на який рахунок, на той що платили 640 грн. Единого 2 групи??? Чи на інший??? ЄСВ заплатили за травнь 704 грн, бо зареєструвався, як фоп 13.05.2017. Додаток 5 до ПФУ відправлю. Що ще, крім деклараціі та дрдатка 5??? Будь ласка, напишіть, правильно чи ні?

Якшо ви подаватимете електронкою, то там різні структури звітів по ЄП
річних і квартальних - в кабінеті вони мають навіть інший номер - квартальний
F0103306, а річний F0103404. І у вас виходить три види звітів - майнова,
бо травень перебували на загальній, не дивлячись шо здали за 2-й
квартал - цей звіт річний і всі звіти за інші періоди вважаюцця довідковими.
За 3-й квартал річна по ЄП і за четвертий квартал квартальна. Тому треба
вияснити чи в отому квартальний по формі F0103306 можна одночасно
показувать дані і по другій групі - раніше коли ше подавала на флешчі так
приймали - зараз таких випадків не маю(((
Сплачувати єдиний на той же рахунок. І ЄСВ за травень теж... Якшо ви нічого
не платили фіз.особам не ФОПам (наприклад за оренду чи якісь послуги або
роботу) і нема найманих - то й звітів більш ніяких не треба)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня!
Заповнюю Книгу доходів за минулий рік. Працюю перший рік. Випадково, з неуважності переплутав графи і цілу сторінку замість 6-ї графи писав у 7-й графі. Що робити, як виправляти? Допоможіть!!!!
Перепишіть дані в графі 7, а в 6-й закресліть
поряд напишіть - виправленому вірить, підпис
і печатка, якшо є...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, велика подяка зi святами Вас!!! Не ображайтесь, якщо я буду звертатись по допомогу. Дай, Вам, Бог здоров'я i всього найкращого !!! У мене буде питання до Вас, можна звернутись з особовим повiдомленням???
Quote
Шустрик
Перепишіть дані в графі 7, а в 6-й закресліть
поряд напишіть - виправленому вірить, підпис
і печатка, якшо є...
Дякую. Такий спосіб практикується, мали прициденти?
Это стандартный способ исправления. только зачеркивайте аккуратно, чтоб запись была видна.
Quote
Люсия
Шустрик, велика подяка зi святами Вас!!! Не ображайтесь, якщо я буду звертатись по допомогу. Дай, Вам, Бог здоров'я i всього найкращого !!! У мене буде питання до Вас, можна звернутись з особовим повiдомленням???

Можна, чому ж ні - якшо знаю відповідь, то написюкаю tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Виправлено у вірити і печатку писати в кожному рядку?
Quote
YuV1892
Виправлено у вірити і печатку писати в кожному рядку?

Бажано... але, на мою думку можна красівенько написать шо
в рядках з такого-то по такий-то і далєє ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033299999999997