Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Бюджетные счета в 2018

Відправлено користувачем Terra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрый день,

информация по бюджетным счетам:

Державна казначейська служба повідомила, що зарахування платежів на рахунки, відкриті відповідно до вимог Закону України «Про

Державний бюджет України на 2018 рік», розпочнеться з 22.01.2018 року

До зазначеної дати зарахування платежів здійснюється на рахунки з реквізитами попереднього бюджетного періоду.


З 3 січня - нові рахунки для новоутворених територіальних громад
вроде мельком глянула, районные Киев остались прежние? изменили только эко и единый для сельхоз, ЕСВ пока не смотрела, старый?
только что пересмотрел налоги по з/п - ничего не изменилось..верно? или не туда смотрела?


по Дарницкому Киева, не нащла ЕСВ, остальные по зп не поменялись.
Тыкните меня в ЕСВ, пож-та.
спасибо за ссылку, но как в ней разобраться ?
Из 10 счетов по Дарнице какой выбрать ?
Re: Бюджетные счета в 2018
Quote
TamiA
спасибо за ссылку, но как в ней разобраться ?
Из 10 счетов по Дарнице какой выбрать ?

[sfs.gov.ua]

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
TamiA
спасибо за ссылку, но как в ней разобраться ?
Из 10 счетов по Дарнице какой выбрать ?
я смотрю, что то счет, был ранее в этой таблице есть, значит действителен...думаете может быть по другому
Quote
t0704
Quote
TamiA
спасибо за ссылку, но как в ней разобраться ?
Из 10 счетов по Дарнице какой выбрать ?
я смотрю, что то счет, был ранее в этой таблице есть, значит действителен...думаете может быть по другому
Ваш подход логичен, но мне кажется, что когда налоговая дает реквизиты для уплаты налогов, должна быть железная однозначность и ничего не должно в этом строиться на догадках.

Юль, а как состыковать твою табличку с первой, по которой у меня был вопрос, в ней же ней колонки с кодом ?
Re: Бюджетные счета в 2018
Quote
TamiA
Quote
t0704
Quote
TamiA
спасибо за ссылку, но как в ней разобраться ?
Из 10 счетов по Дарнице какой выбрать ?
я смотрю, что то счет, был ранее в этой таблице есть, значит действителен...думаете может быть по другому
Ваш подход логичен, но мне кажется, что когда налоговая дает реквизиты для уплаты налогов, должна быть железная однозначность и ничего не должно в этом строиться на догадках.

Юль, а как состыковать твою табличку с первой, по которой у меня был вопрос, в ней же ней колонки с кодом ?

Эти символы есть в номере счета.
ЕСВ с зарплаты - по символу 201, значит, в середине номера счета должны быть цифры 201

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
это еще за май 2017 года все счета по ссылкам
Quote
Lin@
это еще за май 2017 года все счета по ссылкам
по есв -может быть, т.к. не указа дата, а по вс и подох написано -22,01,2018 [kyiv.sfs.gov.ua]
Quote
Монна Нонна
Quote
TamiA
Quote
t0704
Quote
TamiA
спасибо за ссылку, но как в ней разобраться ?
Из 10 счетов по Дарнице какой выбрать ?
я смотрю, что то счет, был ранее в этой таблице есть, значит действителен...думаете может быть по другому
Ваш подход логичен, но мне кажется, что когда налоговая дает реквизиты для уплаты налогов, должна быть железная однозначность и ничего не должно в этом строиться на догадках.

Юль, а как состыковать твою табличку с первой, по которой у меня был вопрос, в ней же ней колонки с кодом ?

Эти символы есть в номере счета.
ЕСВ с зарплаты - по символу 201, значит, в середине номера счета должны быть цифры 201
спасибо ! буду знать.
В ДФС Київської області єсть така об'ява - думаю стосуєцця і
інших областей...

По іншим КБК змінились рахунки тільки по новоствореним громадам,
або при об'єднанні ДПІ, які можливо не були об'єднанні раніше...

УВАГА!!!

Перелік кодів бюджетної класифікації по яких змінились реквізити рахунків з 22.01.2018 року:

03511560 «Повернення безвідсоткових бюджетних позик, наданих у 2004 році підприємствам державної форми власності паливно-енергетичного комплексу та у 2005 році підприємствам та організаціям вугільної промисловості на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам»

13030700 «Рентна плата за користування надрами для видобування нафти»

13030800 «Рентна плата за користування надрами для видобування природного газу»

13030900 «Рентна плата за користування надрами для видобування газового конденсату»

18050500 «Єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків»

19010400 «Екологічний податок, який справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та/або тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензій строк»

21084000 «Внески на регулювання, які сплачуються суб'єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, відповідно до статті 13 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг"

22013000 «Плата за видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей»

22110000 «Єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України»

22160100 «Плата за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні»

13031100 «Рентна плата за користування надрами для видобування нафти, що нарахована до 1 січня 2018 року, погашення податкового боргу та повернення помилково або надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 року»

13031200 «Рентна плата за користування надрами для видобування природного газу, що нарахована до 1 січня 2018 року, погашення податкового боргу та повернення помилково або надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 року"

13031300 «Рентна плата за користування надрами для видобування газового конденсату, що нарахована до 1 січня 2018 року, погашення податкового боргу та повернення помилково або надміру сплачених сум до 31 грудня 2017 року»

drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дарницкий район Киева, не могу определить нужный счет для оплаты ЕСВ за предпринимателя. Код назначения 71040000 не указан, выбрать или с чем-то сравнить не могу, т.к. предприниматель никогда не платил этот налог, а сейчас закрывается. В налоговой переадресовали на сайт ДФС информацию по телефону они не дают. Я нахожусь в другой области и сравнение со своими счетами не дало результата. Может кто-то подскажет на какой счет отправить эти 8448. Не хочется пальцем в небо.
Ищите счет, в котором шестая-восьмая цифры 204, например 37196204020829.
Огромнейшее спасибо за подсказку!!! Теперь буду знать, как определить счетsmiling smiley
а в электронном кабинете тоже должны поменяться? я обычно там сверяю, в раздере "Стан розрахунків з Бюджетом"
Первый раз буду платить налог на прибыль
Подскажите куда и с каким назначением
в эл кабинете уже видно сумму к уплате,но все равно что то не могу разобраться что к чему
тыкните носом меня..может не туда платить буду)))
А там і дивіцця рахунок



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Бюджетные счета в 2018
Quote
Шустрик
А там і дивіцця рахунок
100% ! В Кабинете - актуальные реквизиты. У меня, кстати, поменялись реквизиты ПнП по сравнению с прошлым годом.eye rolling smiley
Re: Бюджетные счета в 2018
Коллеги кто в ПОДОЛЬСКОЙ ГНИ, первый раз прибыль будем платить , фирма новая, в кабинете еще карточки нет
ТОВ на какой КБК платить???

33110318700008 11021000 Податок на прибуток приватних підприємств

или

33119319700008 11021100 Інші платники податку на прибуток

У меня по ПП ясно что на 11021000, а ТОВ на какой счёт???
Спасибо заранее
Податок на прибуток приватних підприємств.

Если Вы можете зайти в кабинет , то там есть начисления и соответственно счет.
Re: Бюджетные счета в 2018
Quote
Свет-Лана
Податок на прибуток приватних підприємств.

Если Вы можете зайти в кабинет , то там есть начисления и соответственно счет.

да нету еще, в том то вся проблема, боюсь не на тот счет загнать деньги....
Re: Бюджетные счета в 2018
Податок на прибуток приватних підприємств
Re: Бюджетные счета в 2018
Всем спасибо за ответы!
в мене також створене підприємство в 2017 році. декларацію подала, нарахування податку на прибуток нема. буде, мабуть, коли минути терміни оплати
то я оплатила на реквізити з сайту "податок на прибуток приватних підприємств"
ЄСВ - то історія з кодами в середині рахунку. а останні 4 цифри рахунку дорівнюють коду ДПІ
лише про це Ви ніде не дізнаєтеся, лише якщо повезе і додзвонитеся до інспектора. тому на форумах бухгалтери знають, що 201 = це якщо є наймані працівники, а 204 = це для ФОПа на 2 групі.
а пояснення застарілі, бо ставки вже давно змінилися.

201 Єдиний внескок, зазначений у ч. 5, абз. 2 ч. 6 (крім суми єдиного внеску, що сплачується із сум грошового забезпечення батькам - вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам), ч. 7-9, 12-14 ст. 8 Закону нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати (36,76%-49,7%; 36,3%; 45,96%; 33,2%; 8,41%; 5,5%; 5,3%; 3,6%; 2,85%; 6,1%); винагороди за договорами ЦПХ (34,7%; 2,6%); допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами (33,2%; 2%).
202 Єдиний внесок, зазначений в абз. 1 ч. 6 та ч. 10 ст. 8 Закону нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців (34,7%; 2,6%).
203 Єдиний внесок, зазначений у абз. 2 ч. 6 ст. 8 Закону нарахований на суми грошового забезпечення батьків вихователів або добровільна участь у пенсійному страхуванні (33,2%; 34,3%,).
204 Єдиний внескок, зазначений в абз. 1 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб - підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність або єдиний внесок, зазначений в абз. (34,7%; 34,8%).
205 Єдиний внесок, зазначений в абз. 3 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6%; 36,5%).
206 Єдиний внесок, зазначений в абз. 4 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (36,21%; 36,41%).
207 Єдиний внесок, зазначений в абз. 5 ч. 11 ст. 8 Закону для фізичних осіб підприємців, у т.ч. які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (38,11%).

це можна знайти у файлі [sfs.gov.ua]
Re: Бюджетные счета в 2018
Quote
radchenkoolha
в мене також створене підприємство в 2017 році. декларацію подала, нарахування податку на прибуток нема. буде, мабуть, коли минути терміни оплати
то я оплатила на реквізити з сайту "податок на прибуток приватних підприємств"

А оплата засветилась в кабинете??? дело в том что если не будет начисления, а соответственно и не пройдет списание в срок оплаты и может быть в результате недоимка. Недавно писали коллеги что в кабинете кв. 2 о принятии была, а в налоговой отчет не видели,т.е. не сдан и носили на бумаге.
А по недоимке штраф приличный получится, не хочу такого счастья....
Re: Бюджетные счета в 2018
Quote
Lin@
в мене також створене підприємство в 2017 році. декларацію подала, нарахування податку на прибуток нема. буде, мабуть, коли минути терміни оплати
то я оплатила на реквізити з сайту "податок на прибуток приватних підприємств"

А оплата засветилась в кабинете??? дело в том что если не будет начисления, а соответственно и не пройдет списание в срок оплаты и может быть в результате недоимка. Недавно писали коллеги что в кабинете кв. 2 о принятии была, а в налоговой отчет не видели,т.е. не сдан и носили на бумаге.
А по недоимке штраф приличный получится, не хочу такого счастья....
Ну вот я заплатила ПнП ещё в конце прошлой недели, и эта сумма светится в Кабинете как "Сплачено до бюджету" и как "Переплата". В самОм платеже ( если зайти в сам платёж) "Нараховано" светится 11.03.2018р.
Re: Бюджетные счета в 2018
Ну конечно если у Вас и начисление есть и платеж, то спишутся обязательства по сроку и всё красиво закроется
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054599999999999