Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Трудоустройство инвалида

Відправлено користувачем arcess 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. Принимаем на работу к ФЛП инвалида 2й группы, который получает пенсию про инвалидности. Правильно ли я понимаю, что размер пенсии после трудоустройства будет 90%?
Согласно ст. 47 Закона о пенсионном страховании, пенсия лица, получающего пенсию по инвалидности II группы в размере пенсии по возрасту (кроме лиц, достигших пенсионного возраста, предусмотренного ст. 26 настоящего Закона), в случае трудоустройства выплачивается в размере 90% пенсии по возрасту.
Доброго дня.
Оформляю в ТОВ на роботу інваліда (3 група, інвалід дитинства). Читаю, що для застосування ставки єсв 8,41% він має надати 3 документа:
1) довідку про присвоєння групи інвалідності;
2) копію пенсійного посвідчення або посвідчення одержувача державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії;
3) ідивідуальну програму реабілітації, розроблену МСЕК

Але він мені приніс тільки копію довідки і каже що ні посвідчення ні програми реабілітації немає. Чи може таке бути і чи можна маюси лише довідку про присвоєння групи інвалідності застосовувати ставку єсв 8,41%?

Хто стикався з таким, можливо є практика перевірки фодом інвалідів.
Какая еще программа реабилитации grinning smiley, что вы пристаете к человеку с глупостями, справка МСЭК нужна


прочитала [i.factor.ua] тай пристаю smiling smiley


а довідку він надав. Тобто її достатньо для застосування ставки єсв 8,41 ?
Не читайте за обедом советских газет grinning smiley
МСЭК достаточно
Quote
SPPVV
прочитала [i.factor.ua] тай пристаю smiling smiley


а довідку він надав. Тобто її достатньо для застосування ставки єсв 8,41 ?

Ксерокопія пенсійного посвідчення і ксерокопія довідки МСЕК - більше нічого не треба.
Quote
Sonar
Ксерокопія пенсійного посвідчення

это ничем не предусмотрено, для чего копия пенсионного???
Quote
Lin@
Quote
Sonar
Ксерокопія пенсійного посвідчення

это ничем не предусмотрено, для чего копия пенсионного???

smileys with beerсоветы юриста
Оформляємо на роботу інвалідів. Інвалідом є особа зі стійким розладом функцій організму, який призводить до обмеження його життєдіяльності та викликає необхідність створення з боку держави умов для реалізації його прав нарівні з іншими громадянами і забезпечення його соціальним захистом (ст. 2 Закону № 875). Інваліди мають право працювати на підприємствах, займатися трудовою діяльністю, не забороненою законом (ст. 17 Закону № 875).
Прийняття на роботу інваліда оформляється в загальному порядку. Працівник-інвалід подає заяву про прийняття на роботу із зазначенням дати прийняття, посади, а також виду роботи (основна чи за сумісництвом, постійна чи тимчасова). Разом із заявою працівник-інвалід подає загальні документи для прийняття на роботу: паспорт (інший документ, що посвідчує особу), трудову книжку (якщо це не перше місце роботи), документ про освіту (за необхідності), копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; копію пенсійного посвідчення; довідку про присвоєння йому відповідної групи інвалідності; індивідуальну програму реабілітації, що видається МСЕК (роботодавець визначає можливість та умови виконання конкретної роботи інвалідом) (ст. 23 Закону від 06.10.05 р. № 2961-IV). При працевлаштуванні інваліда особливу увагу зверніть на протипоказання, установлені МСЕК. Чи не містять вони заборони на виконання роботи, для якої ви наймаєте працівника-інваліда? Завважимо, що коли інваліда направлено на роботу за рекомендаціями МСЕК, то випробний строк при прийнятті на роботу йому не встановлюється (ч. 3 ст. 26 КЗпП). А ось якщо він самостійно працевлаштується, тоді роботодавець на свій розсуд може встановити йому випробний строк. Потім (не пізніше п'яти днів після прийняття працівника на роботу, згідно зі ст. 48 КЗпП) потрібно внести відповідний запис до трудової книжки – на підставі наказу про прийняття на роботу, якщо це основне місце роботи інваліда. А ось якщо він працевлаштувався за сумісництвом, тоді запис до трудової книжки вноситься (за бажанням працівника) за основним місцем роботи. Проте нагадаємо, що при працевлаштуванні інваліда за сумісництвом не вважається, що роботодавець виконав норматив із працевлаштування інвалідів.

[uteka.ua]
Инвалидность подтверждает справка МСЭК
Не убедили....
а где предусмотрено, что именно справка МСЕК? может он не хочет вам диагноз показывать
Добрый день! Подскажите пожалуйста при такой ситуации:
ФОП...один найманый работник....и в ноябре 2017г. работница оформилась на группу (2-я). Какие мои действия?, так понимаю отпуск увеличивается на 2дня, а что с отчетами-нужно что то подавать?
Для чого роботодавцям потрібна іпр? Де це прописано? В ч.2 ст.24 КЗпП сказано: "При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи."
Документом про стан здоров'я є довідка МСЕК. Де тут говориться про іпр? Може я чогось не розумію? І що таке "інші документи"?
А сьогодні отримала розсилку з сайту "Кадровик01", де написано, що будуть штрафи, якщо не буде іпр. Це правда?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998