Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Штатное расписание и привязка з/п к валюте

Відправлено користувачем MagoS 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Составляем штатное расписание, у директора по контракту зарплата в долларах, которая пересчитываться по курсу НБУ на дату начисления з/п, как прописать его з/п в штатном расписании?
Я б задила зафіксувати в грн. і потім щомісяця різницю від фіксованої суми оформляти як премію.
а падение курса?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


Quote
Р.В.
а падение курса?

як штраф tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Р.В.
а падение курса?
думаешь настолько упадет, что падение не перекроется отсутствием премии ?
Есть контракт. Условия задачи закреплены жестко. ))))
Quote
Шустрик
Quote
Р.В.
а падение курса?

як штраф tongue sticking out smiley

штрафы НЕ законны!
каждый месяц перподписывать штатное задним числом) а если укрепление гривны, то еще и за два месяца)))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
у меня была такая байда, причем контракты были у всех сотрудников, установленные оклады в грн потом регулировались размером премии, был и рост и падение.....
когда можно размером премии регулировать, это норм, но у человека, я так понимаю, оклад прописан ))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
не думаю, что это так принципиально, главное получать эти деньги, а в виде голого оклада или с премией, ИМХО !!!, мне и всем остальным сотрудникам было все равно.
По законодавству оплата працівникам в Україні може бути виключно в грн., тож думаю ніякі прив"язки показувати не можна. Думаю варто поставити по нормальному курсу, нижчи якого прогнозовано курс дол. не опуститься, наприклад 25 грн., і потім регулювати доплатами - преміями.
что значит можно или не можно. если контракт они заключают за границей )

где-то была котячая статья про зарплатув валюте, надо искать
и платят они в гривне. только по курсу. это не запрещено
статья точно была, в ДК. только найти не могу
ось, то була зарплата в доларах на рік [online.dtkt.ua]«ДК»%20№36-2016.epub/navPoint-16
Спасибо за ссылку. Через премию я думаю не получиться, так как В уставе прописано что директор работает по контракту, а в контракте прописано з/п 100 дол. в месяц рассчитанная в день начисления по курсу НБУ. Так что, мне штатку менять каждый раз как я ему з/п начислела?
попробуйте вот такую ссылку [online.dtkt.ua]

Дайте, будь ласка, повний текст статті, в кого є доступ. Дуже дякую!
Quote
accountent
попробуйте вот такую ссылку [online.dtkt.ua]

Дайте, будь ласка, повний текст статті, в кого є доступ. Дуже дякую!

У вас неактивний лінк - чи вам Котіка зсилочку скинуть?!?!?! пишіть мило drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Немає доступу до повної статті.
є тільки оце:
Зарплата, номінована у доларах на рік


На підприємстві є деякі працівників, що призначаються організацією вищого рівня (представником власника), і сума їх заробітної плати за трудовим договором (контрактом) номінована в доларах, що є загальною практикою на всіх дочірніх підприємствах власника в усьому світі. При цьому заробітна плата визначається в річній сумі. Як правиль-но оформити виплату такої зарплати з урахуванням валютного курсу?

Валютне законодавство не дозволяє виплачувати зарплату в іноземній валюті. Згідно з Декретом Кабінету Міністрів України від 19.02.93 р. №15-93 «Про систему валютного регулювання та валютного контролю» (ст. 7) навіть нерезиденти здійснюють оплату праці резидентів у гривнях. Лише для працівників-нерезидентів п. 5.1 Правил №2001 дозволяє виплачувати зарплату в іноземній валюті. Згідно з пп. «в» пп. 14.1.122 ПКУ, нерезидентами є фізичні особи, які не є резидентами України. А для визначення резидента слід користуватися цілим комплексом умов, наведених у відповідних абз. пп. «в» пп. 14.1.213 ПКУ. Як правило, нерезиденти — це особи, які не мають постійного місця проживання в Україні і перебувають в Україні менш ніж 183 днів на рік. Усім іншим особам, які визнаються резидентами, зарплату можна виплачувати лише в гривнях.

••••••••••••••••••••

Доступ к полным текстам статей «Дебета-Кредита» возможен только для подписчиков электронной версии (пакет «Эксперт» или «Профи»). Если Вы подписчик, пожалуйста, авторизируйтесь. Или оформите подписку, перейдя по ссылке ниже.
Спасибо за понимание.
Так напишіть мило і я вам вишлю повний тєкст...
Тут викладувать некорєктно drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
accountent
Я б задила зафіксувати в грн. і потім щомісяця різницю від фіксованої суми оформляти як премію.

Я так і роблю. ))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043499999999996