Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Імпорт і розрахунки ЗЕД

Відправлено користувачем Olgagrosvenorcomua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.Підскажіть, будь ласка, які законодавчо встановлені граничні строки оплати інвойсів по імпорту. Товар вже відвантажений (отриманий). По експорту я знайша, і по імпорту - предоплата теж знайшла, а от по імпорту - післяоплата не можу знайти інформацію. Це стосується тільки післяоплати.
Quote
olex
Немає.


От і я кажу директору, що немає, а він мені тоді шукай де це вказано, посилання на закон,щоб потім провірка не придиралася....


Скажіть будь ласка, я плачу по інвойсам вибірково (залежить за що заходять кошти від покупця). Є пізніші інвойси оплачені, а раніші (2016 рік) ні. Це відповідно впливає на переоцінку валюти. Чи не буде питань, що треба методом "FIFO" закривати Кт заборгованість?
Quote
Olgagrosvenorcomua
Quote
olex
Немає.


От і я кажу директору, що немає, а він мені тоді шукай де це вказано, посилання на закон,щоб потім провірка не придиралася....

Якшо у вас є терміни в контракті, то тоді їх притримуєтесь.
А відносно моніторингу термінів оплати, то це має відношення
тільки до валютних цінностей за кордоном. Якшо ви платите по
передплаті - то у вас тоді ота передплата і є цінністю за кордоном,
поки не закриєте розмитненим товаром. А отриманий і не сплачений
товар такою цінністю не являєцця... спробуйте так пояснить ділєхтуру tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
JuliaPlaksyuk
Скажіть будь ласка, я плачу по інвойсам вибірково (залежить за що заходять кошти від покупця). Є пізніші інвойси оплачені, а раніші (2016 рік) ні. Це відповідно впливає на переоцінку валюти. Чи не буде питань, що треба методом "FIFO" закривати Кт заборгованість?
Таких вопросов точно не будет. ФИФО применяется только к материальным ценностям. А вопрос расчетов - это ваши договорные отношения.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Спасибо, Вы как всегда меня выручаете!smiling smiley
Подскажите пожалуйста,какие отчеты нужно сдавать, если в первом квартале было две импортные операции?Один товар оплачен и растаможен-получен, по другому товару- только предоплата ушла. Предприятие ООО на общих основаниях.
Якшо по передплаті не пройшов термін в 180 днів,
то ніяких. Далі, якшо за цей час не встигнете розтаможить,
буде валютна дека drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо всем огромное!!spinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000348