Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма 20 ОПП

Відправлено користувачем Liliya2104 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Форма 20 ОПП
Подскажите, пожалуйста, в форме 20-ОПП, если мы показываем авто ФЛП, в гр. 8 "Місцезнаходження обєкта оподаткування" мы ставим место, где зарегестрирован ФЛП или где ведет деятельность?
Спасибо большое!
Re: Форма 20 ОПП
На сегодняшний день форму № 20-ОПП следует подавать налоговикам только по основному месту учета. Причем даже в том случае, когда соответствующий объект налогообложения находится по неосновному месту учета.


Re: Форма 20 ОПП
Подскажите, пжл.
При покупке юр.лицом грузового авто у нерезидента - 20ОПП не подается же?
Re: Форма 20 ОПП
Quote
tan4ikk
Подскажите, пжл.
При покупке юр.лицом грузового авто у нерезидента - 20ОПП не подается же?

А Вы почитайте ту ссылку, что я выше закинула.
Я так понимаю, что если объект не тянет изменений в налогообложении- то подавать ничего не надо.
Про машины сказано:
• приобрели легковой автомобиль, с года выпуска которого прошло не более 5 лет (включительно) и среднерыночная стоимость которого составляет свыше 750 размеров минимальной заработной платы — возник объект обложения транспортным налогом;
А в случае, если авто не новое - никаких налоговых последствий не будет ведь?

Вот если бы газовый котел в офисе поставили- то ДА! (экологический налог) spinning smiley sticking its tongue out
Re: Форма 20 ОПП
Quote
Sonar
А Вы почитайте ту ссылку, что я выше закинула.
Я так понимаю, что если объект не тянет изменений в налогообложении- то подавать ничего не надо.
Про машины сказано:
• приобрели легковой автомобиль, с года выпуска которого прошло не более 5 лет (включительно) и среднерыночная стоимость которого составляет свыше 750 размеров минимальной заработной платы — возник объект обложения транспортным налогом;
А в случае, если авто не новое - никаких налоговых последствий не будет ведь?

Вот если бы газовый котел в офисе поставили- то ДА! (экологический налог) spinning smiley sticking its tongue out
Спасибо Вам Sonar за ссылочку. Ее я как раз и прочитала. Много инфы, вот и начало в голову лезть, что не надо. Но на всякий случай, думаю переспрошу. Спасибо Форуму, как всегда освежили и отсортировали поток мыслей.
Re: Форма 20 ОПП
Доброго дня! Не можу уяснити для себе подачу цього загадкового звіту eye popping smiley для ФОПів єдиноподатчиків. Ось які питання виникли ( мабуть, що під час закриття року мозок у мене вже працює не так ясно hot smiley ), якщо хтось знає що і до чого надайте, будь ласка, роз"яснення.
1. ФОПа ( єдиний податок -2-га група) маю на меті закрити, отже потрібно подати 20 ОПП про припинення здійснення діяльності в орендованому ( а точніше суборендованому) приміщені. Але, коли я заглянула у електронний кабінет confused smiley , у розділ "Відомості про об"єкти оподаткування" там порожньо - відомості відсутні. Можливо в такому випадку 20-ОПП подавати не потрібно?
2 ФОП ( єдиний податок-2-га група) здійснюватиме на основі договору суборенди діяльність у ще одній точці торгівлі, 20-ОПП подавати потрібно sad smiley ?
3. ФОП ( єдиний податок-2-га група) повинен подавати цей звіт чи ні? Коли підприємцем пишеться заява на застосування спрощеної системи оподаткування, в розділі " Місце здійснення діяльності" вказується саме дані про об"єкт оподаткування чи цього не достатньо?
4. Чи не вважатиметься подвоєння даних, якщо в орендованому приміщені діяльність здійснює ФОП (загальна система), який подав 20 - ОПП про це і в суборенді ФОП ( єдиний податок-2-га група), який теж подасть цей звіт ...?

Заплуталася confused smileyeye popping smiley

Дякую всім, хто відгукнеться!
Re: Форма 20 ОПП
Не вважатиметься задвоєнням, вони ж там обоє здійснюють діяльність? То в чому незрозуміло?
Re: Форма 20 ОПП
Добрый день!
Скажите, кто то подавал 20ОПП обновленную форму по земельным участкам? Я уже замучилась, нужно снять с учета зем.участок, не могу сдать форму. Они там добавили 12 графу для кадастрового номера, вот с этой графой и заморочки. У кого то были еще такие проблемы, или это я что то не так делаю?
Re: Форма 20 ОПП
Ми якраз купили землю на початку лютого. Хотіла 20-ОПП здати електронно не могла, бо у МЕДКу вже нова форма була ( де вказується кадастровий номер) а в ДФС не було і відхиляло мені цю довідку разів 3.Стару форму не хотіла відправляти, бо там без кадастрового. Віднесла вручну sad smiley ще 09.02. Так там другі качелі, ДФС мою довідку загубила і не внесла до своєї програми. У довідці була позначка про поставку на облік за неосновним місцем, так звичайно ніхто нікуди нас не зареєстрував!!! Буду зараз йти в податкову з копією довідки, пропечатаною ними ще 09.02.2018 вияснювати обставини. Там же штрафи за несвоєчасне подання (подання протягом 10 днів, як я знаю)
І ще маю до 20.03.2018 здати за неосновним місцем обліку декларацію по плату за землю
Re: Форма 20 ОПП
Olgagrosvenorcomua , може й не загубили довідку, а просто не можуть внести у програму, тому й валяється десь по столах у них. Я була сьогодні у своїй податковій, у них теж проблема з 12 коміркою, не втягується документ. Я поставила їхні відмітки, тобто зафіксувала дату, але мене це не спасає, мені треба знятися з обліку. Вони кажуть, звоніть на гарячу лінію, хай доробляють форму((((

все так просто, я повинна підняти на ноги програмістів, бо не доробили графу 12, а самій ДФС ,так сказати , по барабану, вони просто поклали мій звіт на стіл - хай лежить...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000498