Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ведение учета в ОСМД

Відправлено користувачем flowerflower 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Предложили вести бух.учет в ОСМД. Веду юр.лицо и фоп. Это будет доп.работа. С не прибыльными организациями никогда не сталкивалась. Реально ли совмещать с основной работой и есть ли какие-то нюансы ?
Подруга пробовала, не понравилось. Слишком много мелкой работы с банковскими выписками, субсидиями и прочим. а платят недостаточно. Хотя, смотря какой величины ОСМД. Попробуйте, отказаться всегда можно.
Главное - очеритите круг обязанностей, например, много времени занимает общение с отделом субсидий - справки, сверки данных по владельцам квартир (не путать с бухгалтерскими сверками), поэтому рекомендую сразу поставить условие - ваш только бухучет, и желательно официальные расчеты с владельцами квартир через банк


Де можна взяти шаблон довідки про відсутність заборгованості у мешканця по внескам перед ОСББ? Поділіться, будь ласка. smiling smiley
Довидка
Член ОСББ Иванов Иван Иванович (ИНН 33333333). который владеет квартирой №2 в доме №3 по улице Киевская г. Киева по сотоянию на 01.03.18г. не имеет задолженности по взносам перед ОСББ.
Голова Правления Ромашкин Роман Романович


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Якщо на рахунок надійшли кошти від людини, яка не зареєстрована в будинку і не є власником квартири, не має доручення від власника на вчинення дій від імені власника, чи можна так просто зараховувати цю суму в рахунок оплати внесків? В призначені платежа написано "квартплата і ПІБ" платника (не власника), без номера квартири, без особового рахунку. Чи не потрібно їй писати заяву, щоб зарахувати цю суму? Дякую.
Квартиранти winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ні, не квартиранти. Я знаю хто це (ну добре, що знаю, а якби ні?), але власник квартири дуже скандальна особа, тож від них можно чого хоч очікувати. Питання актуальне: робити нерви власнику і платнику, чи така система оплати допустима?
Краще мабуть взяти заяви з обох, що вони обидва згодні з цим.
Так это ж допблаго хозяину квартиры cool smiley
Дякую.
З допблагом нехай сам господар квартири розбирається, мене це менш усього турбує ) Платник прямий родич власника, тож заяви від платника буде достатньо.
Я, як власник квартири, все ж таки буду робити Вам нерви, оскільки може бути багато причин, за яких я не згоден сплачувати внески(напр.за утримання будинку). Наприклад, неякісні або взагалі ненадані ком.послуги. То питання до ОСББ - на якій підставі Ви зарахували кошти, якщо я не уповноважував платника, навіть якщо це мій близький родич?
О это с карты Привата пришло, когда с чужой платят и поленились вбивать: оплатить от имени доугого лица
Quote
Vladik
Я, як власник квартири, все ж таки буду робити Вам нерви, оскільки може бути багато причин, за яких я не згоден сплачувати внески(напр.за утримання будинку). Наприклад, неякісні або взагалі ненадані ком.послуги. То питання до ОСББ - на якій підставі Ви зарахували кошти, якщо я не уповноважував платника, навіть якщо це мій близький родич?

Якщо власник з якихось причин не згоден платити внески, то, мабуть, має бути від власника хоча б якась претензія з яких причин не згоден. І, думаю, законність своєї незгоди він має довести в суді. Не може одну людину не влаштовувати, а решту влаштовувати. Ну і оплати від нього були раніше, то ж не зовсім не згоден. Хоча на заяві платника будемо ставити резолюцію власника, що він згоден, бо то ще та людина.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00058099999999994