Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Модернізація основних засобів

Відправлено користувачем NataliV 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день! може, у кого є наказ на проведення модернізації (добудови) основного засобу, а також наказ на вибуття основного засобу з причини продажу? буду дуже вдячна, якщо скинете зразок)smiling smiley
Quote
Котег :-)
А для чого наказ?

Котег :-) , сама не знаю) перерила весь інтернет, і не можу зрозуміти, потрібен наказ чи ні. З основними засобами до теперішнього часу близько не стикалась, ось і думаю, як правильно зробити))


Quote
Котег :-)
не потрібно

Котег :-), дякую))
Если вы юрлицо, то надо: протокол учредителей, приказ после протокола, посмотреть амортизацию, если продажная цена меньше, чем остаточная - две налоговых = одну по продажной, другую по разнице....
Валентина,
уверяю Вас, что если в уставе прямо не написано, что необходим протокол для того, чтобы провести модернизацию или продажу, то никому он не нужен.
у нас сотни модернизаций, ремонтов и выбытий.
никому никогда приказ нужен не был.


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
О еще протокол учредителей hot smiley
Кто больше!?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028600000000001