Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

E-Казна - не появилась ли возможность послать в ел. виде

Відправлено користувачем SvinkaB 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, не появилась ли у Казначейста возможность получать платежки и отчеты в ел. виде? Я три года назад в гос. предприятии работала, так возить им это все надо было. А сейчас вот работу в музее предложили, но сами не знают, их бух. возил или в ел. сдавал
Quote
SvinkaB
Подскажите, пожалуйста, не появилась ли у Казначейста возможность получать платежки и отчеты в ел. виде? Я три года назад в гос. предприятии работала, так возить им это все надо было. А сейчас вот работу в музее предложили, но сами не знают, их бух. возил или в ел. сдавал
Как возили - так и возят. Как же без магарыча казне...smiling smiley)
як на практиці - не знаю, але є таке:
ДКСУ про запровадження АС "Є-Звітність"

Враховуючи вищезазначене, з метою підготовки до здачі фінансової та бюджетної звітності в електронному вигляді з використанням АС "Є-Звітність" починаючи зі звіту за I квартал 2018 року, необхідно до 28 лютого 2018 року здійснити заходи щодо підключення до системи АС "Є-Звітність". [buhgalter.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023499999999999