Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

не виписана пн,погашення боргу

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Співпрацюємо з контрагентом на основі договору,але щомісяця платимо йому на основі рахунків,Протоягом 2017 р-вартість -3000,з 2018 року -2500,00.За останні 2 місяці 2017 виникла в нас заборгованість 6000,00.А в січні 2018,на основі рахунку ми оплатили 2500,і в платіжці зробили посилання на рахунок і прописали за послуги за січень 2018 .Податкову накладну нам НЕ ВИПИСАНО,спираючись на те,що оплату зараховано як погашення боргу попереднього періоду.Чи правильно вони зробили?
если контрагент ведет учет по договору в целом, то все ок


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


ви пишете :Співпрацюємо з контрагентом на основі договору.. то я вважаю, що постачальник правий
і не брати до уваги те,що оплата здійснена на основі рахунку за січень,і написано призначення?
и что же делать поставщику, если Вы, например, напишите: "аренда за май" в платежке за январь?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
а якщо в нас в розрізі рахунків?
вы должны вести так, как ведет поставщик
иначе всю жизнь будете сверять в экселе


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
а классно так ,имея задолженость,спецом ее не закрывать,а делать предоплаты и все время получать налоговый кредит.Первое событие еще никто не отменял
ага, причем, например, сейчас февраль, мы должныза ноябрь-январь, и я плачу за май!
в итоге имею кредит за январь и февраль
в марте плачу за июнь и имею кредит за март и июнь smiling smiley
ноу хау smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Не первый раз стыкаюсь с таким. Даже сколько в договоре не прописывай, хоть учет в разрезе договора, хоть в разрезе счетов. Поставщик делает что угодно и спорить-себе нервы портить. По идее в его действиях нет нарушений. Если работать в разрезе договора. То все правильно. А если в разрезе счетов-нет. А что вы можете сделать в таком случае? жалобы писать, судиться?)))
Тобто з чистою совістю включати мені цю пн в кредит?
Quote
Zarinka
Тобто з чистою совістю включати мені цю пн в кредит?

если она зарегина в ЕРПН по всем правилам. то, конечно да
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036099999999994