Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дод.5до декл.з ПДВ

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дод.5до декл.з ПДВ
Здраствуйте!
А чим грозить не винесення за попередні періоди у дод.5 Р.ІІ ПК суми у рядку - придбання необоротних активів???
Дякую.
А там надо було шось писать?eye popping smiley
Re: Дод.5до декл.з ПДВ
Я так розумію. Якщо у січні ми придбали необоротні активи і маємо ПК за зареєстрованою ПН, то при заповненні додатка 5, маю показати цю суму ПК в окремому рядочку додатково. Але, от халепа, я цього не робила в минулих періодах. А подавати УР не хочеться. От і виникло це запитання...


Re: Дод.5до декл.з ПДВ
Так відповідь і не отримала... А подумки знову повертаюся до нього. Може знаєте відповідь? Буду дуже вдячнаsmiling smiley
Re: Дод.5до декл.з ПДВ
у меня давно была такая ситуация, тоже отдельно не выносила в этот рядок, уточненку не подавала, но у нас и проверки не было за тот период.если суммы небольшие, то думаю могут не заметить либо выписать смешной штраф за неправильное заполнение, а если значительные я бы все таки подала УР
Re: Дод.5до декл.з ПДВ
Re: Дод.5до декл.з ПДВ
Я уже давно на ту строчку забила. Она им раньше была нужна, когда еще прибыль по 1 событию считалась, чтоб стыковать прибыль и НДС, сейчас в ней смысла нет совсем.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034600000000001