Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Питання стосовно роботи між підприємцем ПДВ та підприємцем без ПДВ

Відправлено користувачем komysh-yana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Будь ласка, допоможіть!

Є два підприємства:
1 - платник ПДВ
2 - не платник ПДВ, але стане платником з 1го квітня

1-ше повинно придбати обладнання у 2-го. Чи можливо, щоб зараз 1-ше дало передплату 2-му
на підставі рахунку без ПДВ, а відвантаження та доплата відбулися після 1 квітня? Якщо можливо, то як тоді бути? 2-ге повинно на доплату реєструвати ПН чи ні? Чи це буде операція без ПДВ навіть при тому, що 2-ге вже платник?

А може просто провести відвантаження до 1 квітня і потім далі співпрацювати з ПДВ?

Допожіть розібратись! Заздалегідь дякую за відповіді!
если проведете оплату или получите оборудование сейчас ндс вам не светит
Это я понимаю, что НДСнику не светит ничего, так как второе предприятие не сможет зарегистрировать.
Вопрос в том, что получается что при любом раскладе нн регистрируется по первому событию, поэтому даже если отгрузка будет после 1 апреля, вс1 равно на оставшуюся сумму ндс не насчитается.
Я правильно понимаю?


Вы все правильно понимаете. А дальше нужно действовать в своих интересах. Если вам нужен НДС и поставщик не против, то пересылаете ему сейчас фин. помощь на закупку. А после 01.04.2018 он вам первым событие делает отгрузку. дальше уже на ваше усмотрение: хотите - деньги прогоните, хотите зачет однородных встречных требований сделаете. Тут все зависит от того, что вы получить хотите и насколько со вторым предприятием договариваться можете.

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Спасибо большое!
В спешке как-то и не подумали про фин.помощь... sad smiley
Зато теперь знаю что делать и как поступать в подобных ситуациях eye rolling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000285