Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт з ФСС з ТВП

Відправлено користувачем Свет-Лана 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звіт з ФСС з ТВП
Подала ,отчет в январе ,теперь приходит письмо ,что отчет не сдан .... но у меня отчет подписан инспектором ,правда нет штампа . Теперь переживаю важно это или нет?
Re: Звіт з ФСС з ТВП
Та вроде ФСС штамп не ставит.
Re: Звіт з ФСС з ТВП
Підкажіть, якщо хтось з таким стикався.
В лютому отримала кошти від ФСС по вагітності і пологах, але працівники фонду помилково перерахували на 0,10коп. більше ніж потрібно. Я відразу ж повернула їм ці гроші назад. Тепер питання як заповнювати звіт?
Я повинна показати, що отримала від фонду кошти включаючи цих 0,10коп чи без них?
Якщо з ними, то як це відобразити?
В рядочку 6 показую отриману суму.
в рядку 21 витрати по лікарняному.
Тоді в підсумку рядок 10 мені світиться сума -0,10коп. Як показати, що я цю суму їм перерахувала, куди це вноситься?


Re: Звіт з ФСС з ТВП
Quote
perlunka
Підкажіть, якщо хтось з таким стикався.
В лютому отримала кошти від ФСС по вагітності і пологах, але працівники фонду помилково перерахували на 0,10коп. більше ніж потрібно. Я відразу ж повернула їм ці гроші назад. Тепер питання як заповнювати звіт?
Я повинна показати, що отримала від фонду кошти включаючи цих 0,10коп чи без них?
Якщо з ними, то як це відобразити?
В рядочку 6 показую отриману суму.
в рядку 21 витрати по лікарняному.
Тоді в підсумку рядок 10 мені світиться сума -0,10коп. Як показати, що я цю суму їм перерахувала, куди це вноситься?
Лучше позвоните им, проконсультируйтесь, будет наверняка точно.
Re: Звіт з ФСС з ТВП
Зідзвонилась з фондом. Сказали, що в моєму випадку показую тільки ту суму, яку оплатила працівниці, а тих 0,10коп., які повернула, ніде не показую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001