Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Терміни реєстрації РК

Відправлено користувачем svite 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Терміни реєстрації РК
Склала 23 лютого РК на збільшення зобов`язань. Який термін для реєстрації РК? до 15 березня?
Так тільки для мінусових РК уже 15-ть днів від дати складання,
а для РК на збільшення всьо як і для ПН...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, дякую вам!!! smiling smiley


Будь ласка, допоможіть у мене 2 питання.
1. Мій РК на мінус від 21 березня зареєстровано покупцем 5 квітня. Чи правильно я рахую, не порушено строк 15 днів?
2. Рк від постачальника на мінус від 14 березня, ще досі не зареєстровано через нововведення. Чи не буде порушенням коли я його включу у декларацію березня?
а вам штраф не випишуть за просрочку реєстрації?
Quote
Yulka
Будь ласка, допоможіть у мене 2 питання.
1. Мій РК на мінус від 21 березня зареєстровано покупцем 5 квітня. Чи правильно я рахую, не порушено строк 15 днів?ТАК
2. Рк від постачальника на мінус від 14 березня, ще досі не зареєстровано через нововведення. Чи не буде порушенням коли я його включу у декларацію березня?ТАК
Quote
Oxi
а вам штраф не випишуть за просрочку реєстрації?

Не зрозуміла до якого із питань )))
Quote
Yulka

а вам штраф не випишуть за просрочку реєстрації?

Не зрозуміла до якого із питань )))
ДО ОЦЬОГО :Рк від постачальника на мінус від 14 березня, ще досі не зареєстровано через нововведення
Нам продавец вернул предоплату, РК не выписали, я как покупатель должна уменьшить налоговый кредит всё равно, но на основании чего??? бухсправка???
Доброго дня!!! Нарешті отримала від постачальника РК на зменшення - дата виписки 14 березня. Дата отримання 8 травня, дата реєстрації-8 травня. В який період я його маю включити? В декларацію за травень?
Quote
Yulka
Доброго дня!!! Нарешті отримала від постачальника РК на зменшення - дата виписки 14 березня. Дата отримання 8 травня, дата реєстрації-8 травня. В який період я його маю включити? В декларацію за травень?
14 березня
OXI, то мені потрібно було включити у декларацію за березень? Тепер уточнення здавати?
Охi, дякую вам. Так давно не робила уточнення(((
а если я выписала рк на минус от 30.04.18. и покупатель зарегистрирует 16.05., то мне как включать??
Вы снимаете НО в мае.
Quote
TamiA
Вы снимаете НО в мае.

спасибо! буду надеяться, что сегодня зарегистрируют..eye rolling smiley
Як мені діяти в наступній ситуації. Товар придбано 5 лютого на суму 9300, того ж дня його було продано. Все ок , вчасно зареєстровано. Такий самий товар придбано в того ж самого постачальника на суму 9100 14 лютого, оскільки він виявився несправним ми його повертаємо(процес тянувся довго- рекламація), повернення було зроблено на суму 9100 04 травня. І ось- по акту звірки я бачу, що постачальник проводить мені повернення на 9300 (документи на повернення мої у них відсутні- винен склад, менеджер і т.д так вони кажуть), переробити вони не можуть, бо в них така програма ((( Сьогодні мені прислали РК, я його відхилила, написала причину. Які мої дії, у мене фізично немає того товару і вони кажуть, що в них також його немає і переробити нічого не можуть(((
Quote
Oxi

Доброго дня!!! Нарешті отримала від постачальника РК на зменшення - дата виписки 14 березня. Дата отримання 8 травня, дата реєстрації-8 травня. В який період я його маю включити? В декларацію за травень?
14 березня

А чого в березень і чого УР? Це для них зменшення ПК. Там в травень включати і все.
Quote
natalka_l


Доброго дня!!! Нарешті отримала від постачальника РК на зменшення - дата виписки 14 березня. Дата отримання 8 травня, дата реєстрації-8 травня. В який період я його маю включити? В декларацію за травень?
14 березня

А чого в березень і чого УР? Це для них зменшення ПК. Там в травень включати і все.
бо зменшення ПК - у періоді виписки, а зменшення ПО - у періоді реєстрації
РК на зменшення - дата виписки 14 березня.Дата отримання 8 травня, дата реєстрації-8 травня. - отут штрафу не буде
Oxi,здала уточнення.
а по наступному випадку, як ви вважаєте, як мені вчинити
накладна на повернення є?
я б зняла бухдовідкою+дод 1 датою повернення товару на суму 9100 04 травня
вони її отримали,але мені не повернули (накладну)
Quote
Oxi

бо зменшення ПК - у періоді виписки, а зменшення ПО - у періоді реєстрації
А на підставі чого вони зменшують ПК в березні заднім числом - бух.довідки чи видаткової накладної чи чого, якщо вони ще в очі РК не бачили? Звичайно податкова не буде проти зменшення ПК, але саме в цьому випадку ,не нада "заморочуватись" з УР - тому що без проблем такий РК включається в травні і все. В ст.192 обмежень щодо включення такого покупцем РК в травні немає.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00071299999999996