Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

РК. Не прийнято як такий що надано повторно

Відправлено користувачем luysia82 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Колеги, це шось новеньке чи я пропустила нове нововведення?

Виявила в себе помилку в коді УКТЗЕД.
Зробила нульову РК (-/+). В причині коригування написала "заміна номенклатури"
Прийшло відхилення бо в причині коригування повинно зазначатися "Зміна номенклатури"
Тобто я помилилася однією буквою... Ну не маразм?
Ну добре.. Написано - виправте і подайте знов.
Виправила, подала.... Відхилено!
Виявлені помилки: документ не прийнято як такий що подано повторно

Шо це таке!? eye popping smiley
Тобто я не можу другий раз подати?
Тобто мені потрібно складати новий РК?
А що з цим номером? Просто випадає?

Два тижні назад мені постачальник зареєстрував РК з другої спроби, але номер той самий, просто виправив.


Quote
luysia82....мені постачальник зареєстрував РК з другої спроби, але номер той самий, просто виправив.[/quote

и я так же на прошлой неделе регистрировала, с тем же номером повторно принимался
Quote
Oxi
ви копіюєте?

Перший раз скопіювала і виправила, відхилило.
Другий раз я виправила в 1с і вигрузила по новій в медок, теж відхилено.
Тобто в мене вже РК відзилено тричі.
Якщо відхилено, то номер тут ні при чому. Подивіться в кабінеті, якщо Ваше РК там є, то все гаразд. Якщо нема, то у властивостях документа поміняйте "номер у періоді" на більший
Я б зайшла, якби зайти можна було в той кабінет. Завжди "сервіс тимчасово недоступний". Я вже і з різних браузерів пробувала, ніяк.
У мене все ОК (браузер хром), тож шукайте в себе проблему.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
luysia82
Я б зайшла, якби зайти можна було в той кабінет. Завжди "сервіс тимчасово недоступний". Я вже і з різних браузерів пробувала, ніяк.
Нужно заходить не напрямую в Кабинет, а через официальный сайт податковой.....
Тогда не брыкается ....
И да, Хромом как-то спокойнее...
В кабинет зайти удалось, спасибо за подсказки.
Но моих РК там нет, тоесть они всетаки отклонены по причине вышеобговариваемой (((
Теперь как быть, читаю все эти критерии и понимаю что мои РК с полной заменой кода УКТЗЕД в полном обьеме по налоговой накладной не зарегистрировать теперь никак?!
І в мене відхилено по причині - дублюється значення поля "№ з/п рядка податкової накладної, що коригується" . Зміна коду укт зед, але 4 перші цифри у них однакові. Хто знає як зареєструвати?
Маразм сегодняшнего дня. Много РК отправляю, всегда пишу "Повернення товару". Сегодня приходят отказы:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Поле "Причина
коригування" містить неприпустиме значення.
Дозволені значення:
- "Зміна кількості"
- "Зміна ціни"
- "Зміна номенклатури"
- "Повернення товару або авансових платежів"
- "Зменшення обсягу при нульовій кількості"
- "Зменшення кількості при нульовому обсягу"
- "Усунення неоднозначностей"
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДФС України
Ну так напишите повернення товару...платежив
А мне понравилось "Усунення неоднозначностей". smiling smiley На все случаи жизни. Исправление ошибки тоже туда? Как им нравится все контролировать и ограничивать...
Quote
Yulka
І в мене відхилено по причині - дублюється значення поля "№ з/п рядка податкової накладної, що коригується" . Зміна коду укт зед, але 4 перші цифри у них однакові. Хто знає як зареєструвати?

№з/п номенклатуры которая добавляется должен быть следующим номером за последней номенклатурой в самой налоговой накладной, которую корректируете.
Например, у вас в налоговой три позиции и вам нужно откорректировать (заменить) первую позицию. В РК строчка с минусом будет у вас под №1 а новая номенклатура как №4
Интересно кто это установил "дозволені значення"? Особенно интересно что обозначают и когда применяются "Зменшення обсягу при нульовій кількості" и "Зменшення кількості при нульовому обсягу" Как можно уменьшить то, чего и так нуль???!!!!!!!
Вот мне тоже интересно когда будут разъяснения по использованию данных значений
а що таке НЕОДНОЗНАЧНОСТІ?
Quote
Oxi
а що таке НЕОДНОЗНАЧНОСТІ?
Новый капкан, чтоб блокировать РК.
Почему если возвращаем деньги надо выбирать "Повернення товару або авансових платежів", разве нельзя было разделить на две причины отдельно? При этом корректировать разрешают только количество, иначе документ будет не принят.
Quote
Vell_
.... разве нельзя было разделить на две причины отдельно....

ну да мало проблем, пусть придумают еще справочник на 200-300 позиций причин smoking smiley
Да вообще ничего придумывать не надо, зачем ставить в какие-то не понятные рамки которые не соответствуют сути операции, тем более что ни каким документом это не установлено. Причин для корректировки больше чем, кто-то себе представил. А если это взаимозачет, ошибочно выписанная налоговая или др. До этого момента все корректировали и проблем не было!
Допоможіть, будь ласка! Як скласти РК на зміну ціни, врахоуючи дані попередньо зареєстрованого РК до цієї ж накладної? РК 1 - зміна номенклатури без фактичної зміни ціни та обсягів (забула змінити ціну); РК 2 - зміна ціни (необхідно вийти на 0, так як це була ПН на передоплату). Робити два рядки з порядковим номером, вказаним у РК 1?
У ВАС В рк1 одна новая строчка?
У ВАс же и количество должно тоже поменяться верно? Если так, то номер по порядку ставите с РК 1 а в правильной строчки указываете новый "порядковий номер" причина "Зміна номенклатуры" во всех строчках
РК 1 - рядок 1 з від*ємним значенням номенклатури з ПН, що заміняється
рядок 2 - додається новий рядок з новою номенклатурою


РК 2 - треба змінити ціну, що зазначена в рядку 2 РК 1

Я так розумію, що в РК 2 треба в номері рядка ставити 2 з відємним значенням ціни і знову рядок 2 з новим значенням ціни і кількості
не принимает 0 кор-ку новинка

Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - Зміна номенклатури. Розрахунок
коригування повинний містити не менше одного від'ємним
значенням графи "Обсяги постачання".
что сие может значить? колонка обсяги заполнена
Quote
juliakyrdey
РК 1 - рядок 1 з від*ємним значенням номенклатури з ПН, що заміняється
рядок 2 - додається новий рядок з новою номенклатурою


РК 2 - треба змінити ціну, що зазначена в рядку 2 РК 1

Я так розумію, що в РК 2 треба в номері рядка ставити 2 з відємним значенням ціни і знову рядок 2 з новим значенням ціни і кількості
рядок 3 в РК 2 ставить нужно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047400000000009