Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ПДФО, 1 ДФ порції

Відправлено користувачем rainbow33 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
ПДФО, 1 ДФ порції
Добрий вечір! HELP!!!! Ми ЮО орендуємо офіс в Шевченківськомур-ні , де фактично працюють всі наші працівники,а наша юридична адреса в Личаківському районі,відповідно будемо платити ПДФО з зп у Шевчеківський р-н, для цього подаємо 20-ОПП в основну Личаківську ДПІ, і реєструємось за неосновним у Шевченківську, питання:
1) ПДФО за січень і лютий платили у Личаківську, за березень буде у Шевченківську, як здати 1ДФ?
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Это районы одного города? Если да, я бы не заморачивалась.

168.4.2. такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі - відокремлений підрозділ).
....
168.4.3. суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.


Вот кажется мне, что разные районы одного города - это не інша територіальна громада.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Могу объяснить общий принцип сдачи 1ДФ двумя порциями, но не знаю, как одних и тех же работников в разных порциях показать. Слышала где-то, что фискалы рекомендуют в первой порции показывать увольнение 28.02, а во второй принятие 01.03, но как-то это неправильно, ведь фактически увольнения и приема не было. Да еще непонятно, что будет в первой порции в дальнейшем, если всех работников показывать по второй.


Re: ПДФО, 1 ДФ порції
доречі , є ще один нюанс, ми орендуємо цей офіс у фіз.особи, відповідно платимо ПДФО і В/з у Личаківський (основний)район, можливо тоді в порції 1 вказуємо тільки оренду і зп за 1,2 місяці, а в порції 2-зп за 3 місяць? чи краще закрити квартал, а з 2 кварталу почати?
В одном городе такоое не делают
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Quote
Котег :-)
В одном городе такоое не делают

тобто, якщо це місто Львів, і його різні райони, то можна платити все в один -основний район?
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Quote
Blick
Это районы одного города? Если да, я бы не заморачивалась.

168.4.2. такий порядок застосовується всіма юридичними особами, у тому числі такими, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що розташовані на території іншої територіальної громади, ніж така юридична особа, а також відокремленими підрозділами, яким в установленому порядку надано повноваження щодо нарахування, утримання і сплати (перерахування) до бюджету податку (далі - відокремлений підрозділ).
....
168.4.3. суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

Вот кажется мне, что разные районы одного города - это не інша територіальна громада.

у нас на орендованому офісі є касовий апарат, відповідно фіскали бачать цю точку, і якщо чесно не знаю,як правильно зробити, щоб потім "не пристали" з ПДФОconfused smiley,
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
в мене таке було
я всім нарахувала і виплатила зп за перший квартал і зі спокійною душею подала 1ДФ + податки, утримані з доходу фіз особи, в якої берете в оренду (код "106")
а потім з 01 квітня нараховувала, платила і подавала в іншу ДПІ

при чому, доходи з фізособи Ви платите і подаєте за основним місцем обліку, а всіх працюючих в Личаківському районі - відповідно

а розриривати звіт можна, нічого не повинно помішати
в Личаківську ДПІ - за січень і лютий подаємо нараховану і виплачену зп з утриманнями
в Шевченківську ДПІ - за березень відповідно. все одно оригінал Ви будете подавати в Личаківську також. нехай додають і порівнюють з ЄСВ і в них все зійдеться

лише можуть просити наказ про переведення чи щось таке. щоб папірчик для них був. вони таке люблять )))
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Так кассовый аппарат регистрируется по основному месту. Пусть себе видят. Один город - это одна територіальна громада, не нужно НДФЛ по разным районам платить.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Quote
Blick
Так кассовый аппарат регистрируется по основному месту. Пусть себе видят. Один город - это одна територіальна громада, не нужно НДФЛ по разным районам платить.

на жаль, додзвонилась нарешті в податкову, настоюють платити по районах, тепер буду бавитись з 1ДФconfused smiley
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Тогда расскажу подробно, як бавитися.
У меня предприятие из Запорожья арендует кафе в Бердянске, деятельность сезонная. Директора всегда оставляю в Запорожье, он у меня в порции 1, остальных работников принимаю в Бердянск, они в порции 2. Обе порции сдаю в основную налоговую. После получения квитанции о принятии копирую порцию 2, меняю налоговую в поле "ДПАУ, куди подається звіт" на неосновную, в поле "ДПАУ, куди подається оригінал звіту" остается основная. Отправляю эту процию, на нее приходит квитанция - Прийнято пакет (копія).
Нюансы заполнения - количество работников проставляется только в порции 1, военный сбор тоже вся сумма в порции 1.
Ні, є розяснення що в одному місті таке не робиться. Шукайте. Чи подайте запит на своє. Дивіться щоб гірше не було, бо ще донарахують тут
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Опаньки - [news.dtkt.ua]
Как всегда идет подмена понятий. В НКУ - інша територіальна громада, в письме ДФС - адміністративно-територіальна одиниця. Район міста - це одиниця, але не громада.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Quote
Blick
Тогда расскажу подробно, як бавитися.
У меня предприятие из Запорожья арендует кафе в Бердянске, деятельность сезонная. Директора всегда оставляю в Запорожье, он у меня в порции 1, остальных работников принимаю в Бердянск, они в порции 2. Обе порции сдаю в основную налоговую. После получения квитанции о принятии копирую порцию 2, меняю налоговую в поле "ДПАУ, куди подається звіт" на неосновную, в поле "ДПАУ, куди подається оригінал звіту" остается основная. Отправляю эту процию, на нее приходит квитанция - Прийнято пакет (копія).
Нюансы заполнения - количество работников проставляется только в порции 1, военный сбор тоже вся сумма в порции 1.

Дякую!!! Дуже!!! і ще перевірте мене будь ласка: якщо працівник Василенко січень лютий працював у Личаківському р-ні, зп=8000ми вказуємо в порції 1, а березень працював вже у Шевченківському, зп =4000ми вказуємо у порції2, вірно?
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Quote
Котег :-)
Ні, є розяснення що в одному місті таке не робиться. Шукайте. Чи подайте запит на своє. Дивіться щоб гірше не було, бо ще донарахують тут

дякую! буду ще шукати, але наші Львівські податківці дуже наполягають на оплаті в район місцезнаходження(((
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Quote
rainbow33

Тогда расскажу подробно, як бавитися.
У меня предприятие из Запорожья арендует кафе в Бердянске, деятельность сезонная. Директора всегда оставляю в Запорожье, он у меня в порции 1, остальных работников принимаю в Бердянск, они в порции 2. Обе порции сдаю в основную налоговую. После получения квитанции о принятии копирую порцию 2, меняю налоговую в поле "ДПАУ, куди подається звіт" на неосновную, в поле "ДПАУ, куди подається оригінал звіту" остается основная. Отправляю эту процию, на нее приходит квитанция - Прийнято пакет (копія).
Нюансы заполнения - количество работников проставляется только в порции 1, военный сбор тоже вся сумма в порции 1.

Дякую!!! Дуже!!! і ще перевірте мене будь ласка: якщо працівник Василенко січень лютий працював у Личаківському р-ні, зп=8000ми вказуємо в порції 1, а березень працював вже у Шевченківському, зп =4000ми вказуємо у порції2, вірно?
Выходит что так. Я такого ни разу не делала, изначально принимаю куда надо.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Quote
radchenkoolha
в мене таке було
я всім нарахувала і виплатила зп за перший квартал і зі спокійною душею подала 1ДФ + податки, утримані з доходу фіз особи, в якої берете в оренду (код "106")
а потім з 01 квітня нараховувала, платила і подавала в іншу ДПІ

при чому, доходи з фізособи Ви платите і подаєте за основним місцем обліку, а всіх працюючих в Личаківському районі - відповідно

а розриривати звіт можна, нічого не повинно помішати
в Личаківську ДПІ - за січень і лютий подаємо нараховану і виплачену зп з утриманнями
в Шевченківську ДПІ - за березень відповідно. все одно оригінал Ви будете подавати в Личаківську також. нехай додають і порівнюють з ЄСВ і в них все зійдеться

лише можуть просити наказ про переведення чи щось таке. щоб папірчик для них був. вони таке люблять )))

Дякую! і ще питання, в нас фактично за юридичною адресою вже ніхто не працює, всі на новому офісі, як краще зробити:
1) по основному показувати тільки директора
2) чи не розділяти і всіх показати за неосновним місцем, а по основному тільки оренда у фіз.особи
юридичну адресу наразі міняти не будемоconfused smiley
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Директора і ФОПів ставлю в пороції 1 а всі решта в порції 2. Дві прції відправляю по основному місцю а порцію 2 копіюю і відправляю за неосновним (як до відома). Звільнень ніяких не потрібно. Так здаю вже 5 років.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Quote
Blick
Тогда расскажу подробно, як бавитися.
У меня предприятие из Запорожья арендует кафе в Бердянске, деятельность сезонная. Директора всегда оставляю в Запорожье, он у меня в порции 1, остальных работников принимаю в Бердянск, они в порции 2. Обе порции сдаю в основную налоговую. После получения квитанции о принятии копирую порцию 2, меняю налоговую в поле "ДПАУ, куди подається звіт" на неосновную, в поле "ДПАУ, куди подається оригінал звіту" остается основная. Отправляю эту процию, на нее приходит квитанция - Прийнято пакет (копія).
Нюансы заполнения - количество работников проставляется только в порции 1, военный сбор тоже вся сумма в порции 1.

я подаю 4 порціями, завжди йде в основну та в ДПІ, куди податок оплачую
1. військовий збір показую по людях, а не в основній. вони все одно отримають оригінал і додадуть. а ДПІ (копія) не звертає увагу на ВЗ, бо я їм не оплачую
2. директора, ФОПів та фізосіб, кому утримую податок (оренда), також показую в основному звіті
так здаю 2 роки, претензій не було

хоча, я думаю, де показувати ВЗ, це не так суттєво, головне, що він оплачений, нарахований правильно і показаний в 1ДФ. а вже в якій порції, то можна на калькуляторі додати
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Я решила, что военный сбор нужно в основной порции показывать, ведь разъяснений как всегда нет, а так логичнее. Наверное действительно несущественно, они ж его даже не начисляют по лицевому счету.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Кількість працівників з 2017р. потрібно розподіляти по порціях. Військовий збір в порції за основним місцем.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Из порядка заполнения:

навпроти напису "Працювало за трудовими договорами" проставляється кількість працівників, які працюють за трудовими договорами (контрактами);

навпроти напису "Працювало за цивільно-правовими договорами" проставляється кількість працівників, які працюють за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.

Реквізити, передбачені абзацами сьомим та восьмим цього пункту, заповнюються тільки в разі наявності у юридичної особи чи у самозайнятої фізичної особи найманих працівників і тільки для першої порції податкового розрахунку;


В 2017 году изменений в порядок заполнения не вносили.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Добрый вечер! Подскажите плиз! Фирма в Одессе. Построили цех в Измаильском районе и приняли туда в июне одного человека.
Я сдаю 1 ДФ в Одессе на всех работников и вторую порцию на одного в Измаильский р-н. Правильно? Сталкиваюсь с этим впервые. И в этой второй порции ничего не заполняю, кроме одной строчки на этого человека. Так? А "Працювало за трудовими договорами" ставлю-1.
Правильно? Заранее благодарю за ответ.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Почти правильно. Обе порции сдаете в основную ГНИ, а потом копию второй порции в Измаильскую. "Працювало за трудовими договорами" заполняется только в первой порции на всех работников, включая того одного из неосновного места.
А Вы стали на учет в Измаильском районе как плательщик прочих налогов? НДФЛ того человечка за июнь туда перечисляли?
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Добрый день! Спасибо, что откликнулись. Да я стала там на учет и НДФЛ за июнь туда перечислила. А когда делаешь копию, то внизу меняешь в отчете меняешь ДПАУ куда подается звіт, а ДПАУ куда подается оригинал остается. Правильно?
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Большое спасибо! А еще, кроме НДФЛ мы туда ЕСВ не платим?
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Нет, ЕСВ и ВС платится по месту регистрации. По неосновному месту еще платятся местные налоги, например, турсбор, розничный акциз, лицензия на алкоголь.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Здравствуйте! Опять вопрос по порциям. Во первых в прошлый раз я кажется все-таки не правильно сделала. Принятого в другой р-н(Измаильский р-н) человека показала и в порции 1 и в порции 2. Это был 2-й квартал. А теперь в 3-ем квартале мы приняли в цех еще 5 человек. И теперь не знаю надо ли отражать их в двух порциях или только во второй порции? Это первый вопрос.
А второй - Арендуем землю в Измаильском районе у физлица, НДФЛ платили по своему местонахождению (Одесса) за июль, а за август стали платить в Изм.р-н , т.к. были внес. изменения в Законодательство. И надо теперь делить этого физика на 2 порции тоже, я думаю так:
порция 1 Доход 1000 - 2000 НДФЛ 180-360
порция 2 Доход 2000 -1000 НДФЛ 360-180

Не знаю, понятно ли я написала. Жду вашего вердикта.
Re: ПДФО, 1 ДФ порції
Люди где вы? Ответьте пожалуйста
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043600000000005