Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня, порадьте, будь ласка. Працівник хоче придбати авто і простить в фірми поворотну безвідсоткову фінансову допомогу на строк 2-3 роки.
Коли строк договору не більше 365 днів, для мене зрозуміло, там ніяких податків немає, якщо все повернено в строк, а от по довгостроковій позиці...задумалася. Які підводні камні з оподаткуванням можуть бути?
Логічно, ніяких, взяв позику ,фірма утримує із зарплати вказану в договорі суму щомісячно, але логіка і податки річ несумісна.... Допоможіть, будь ласка.
А що вам усе зрозуміло про 365 днів?
Quote
Котег :-)
А що вам усе зрозуміло про 365 днів?
Якщо поворотна безпроцентна фін.допомога повертається в зазначений термін, то ніяких доходів-витрат ні в одної ні в іншої сторони не виникає і бази оподаткування немає smiling smiley Чи я щось напутала....


не морочь голову человеку

автору: любые возвратные деньги от юрика - физику не попадают в доход
до истечения срока исковой по возврату


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
не морочь голову человеку

автору: любые возвратные деньги от юрика - физику не попадают в доход
до истечения срока исковой по возврату
Дякую, я теж так думаю, та мене термін угоди більше року трохи збив з толку....
Quote
Котег :-)
Де ви таке взяли?
Я Вас не зрозуміла. Ви маєте іншу інформацію і згідно яких законів?
не обращайте внимание
его достали невнятные формулировки


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Olgagrosvenorcomua

Де ви таке взяли? Я Вас не зрозуміла. Ви маєте іншу інформацію і згідно яких законів?
звідки я знаю згідно яких законів ви нафантазували собі про 365 днів, але ж ви написали, що вам все зрозуміло, тому і питаю grinning smiley
Quote
Olgagrosvenorcomua
Доброго дня, порадьте, будь ласка. Працівник хоче придбати авто і простить в фірми поворотну безвідсоткову фінансову допомогу на строк 2-3 роки.
Коли строк договору не більше 365 днів, для мене зрозуміло, там ніяких податків немає, якщо все повернено в строк, а от по довгостроковій позиці...задумалася. Які підводні камні з оподаткуванням можуть бути?
Логічно, ніяких, взяв позику ,фірма утримує із зарплати вказану в договорі суму щомісячно, але логіка і податки річ несумісна.... Допоможіть, будь ласка.
Строк 365 касається підприємства, тобто, якщо підприємство отримало позику від фіз особи і не повернуло йому її в період календарного звітного року, то тоді враховується не повернута сума до доходів і з неї платиться податок на прибуток підприємством. В вашому випадку нічого подібного не виникає.
Quote
Vvalentina

Доброго дня, порадьте, будь ласка. Працівник хоче придбати авто і простить в фірми поворотну безвідсоткову фінансову допомогу на строк 2-3 роки.
Коли строк договору не більше 365 днів, для мене зрозуміло, там ніяких податків немає, якщо все повернено в строк, а от по довгостроковій позиці...задумалася. Які підводні камні з оподаткуванням можуть бути?
Логічно, ніяких, взяв позику ,фірма утримує із зарплати вказану в договорі суму щомісячно, але логіка і податки річ несумісна.... Допоможіть, будь ласка. Строк 365 касається підприємства, тобто, якщо підприємство отримало позику від фіз особи і не повернуло йому її в період календарного звітного року, то тоді враховується не повернута сума до доходів і з неї платиться податок на прибуток підприємством. В вашому випадку нічого подібного не виникає.


Валентина.,
где именно это написано?
что не день, то открытия...


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Валентина.,
где именно это написано?
что не день, то открытия...[/quote]
Якщо сума поворотної фінансової допомоги отримана від осіб, які не є платниками податку на прибуток (у тому числі нерезидентів), або осіб, які згідно із Податковим кодексом України мають пільги з цього податку, залишається неповерненою на кінець звітного періоду, то неповернена сума включається до складу доходів при обчисленні об’єкта оподаткування податком на прибуток. У разі якщо в майбутніх звітних податкових періодах платник податку повертає таку поворотну фінансову допомогу (її частину) особі, яка її надала, такий платник податку збільшує суму витрат на суму такої поворотної фінансової допомоги (її частини) за наслідками звітного податкового періоду, в якому відбулося таке повернення.

Якщо поворотна фінансова допомога, отримана платником податку від засновника/учасника (в тому числі нерезидента) такого платника податку на строк не більше, ніж 365 календарних днів, то сума такої допомоги не включається до складу доходів.

У разі якщо така допомога не повернена засновку протягом 365 календарних днів, то платник податку - отримувач допомоги зобов'язаний включити таку суму до складу доходів відповідного звітного періоду, якщо засновник не є платником податку на прибуток, або умовно нарахувати проценти та включити їх в доходи, якщо засновник є платником податку на прибуток на загальних підставах. Сума умовно нарахованих процентів підлягає включенню до доходу платника податку в період їх нарахування.
підпункті 135.5.5 статті 135 Податкового кодексу.
А нічо шо даної статті вже давно нема eye popping smiley

Оце всьо шо по 135-й найшла в актуальному варіанті ПКУ
[zakon2.rada.gov.ua]

Стаття 135. База оподаткування

135.1. Базою оподаткування є грошове вираження об’єкту оподаткування, визначеного згідно із статтею 134 цього Кодексу з урахуванням положень цього Кодексу.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
smiling smiley smiling smiley smiling smiley


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Vvalentina
підпункті 135.5.5 статті 135 Податкового кодексу.

ПКУ треба читати на сайті Верховної Ради, а не в інших злачних місцях smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
От не задача....... Не встигаєш за кодексом, тільки вивчишь, оп,ять міняютьeye popping smiley
Quote
Монна Нонна

підпункті 135.5.5 статті 135 Податкового кодексу.

ПКУ треба читати на сайті Верховної Ради, а не в інших злачних місцях smiling smiley
у мене це настольна книга, в середині березня отримали з ЛігаЗакон екземпляр))) ще не ввесь прочитала, от і влипла>grinning smiley<
Так того вже років 5 немає
Quote
Vvalentina


підпункті 135.5.5 статті 135 Податкового кодексу.

ПКУ треба читати на сайті Верховної Ради, а не в інших злачних місцях smiling smiley у мене це настольна книга, в середині березня отримали з ЛігаЗакон екземпляр))) ще не ввесь прочитала, от і влипла>grinning smiley<

Так цього пункту вже кілька років немає, де Ви його відкопали? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
и подобные ответы почти в каждой теме


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
и подобные ответы почти в каждой теме
НА ЖАЛЬ(((
можете выдавать хоть на 20 лет
Здравствуйте, подскажите, как исправить ошибку в назначении платежа на возврат ВФП собственнику, если указали в платежке неправильный договор?
А кто его проверять будет?
Налоговая при проверке...
Думаете они каждую платежку читать будут? Сомневаюсь...
Quote
knopka777
Здравствуйте, подскажите, как исправить ошибку в назначении платежа на возврат ВФП собственнику, если указали в платежке неправильный договор?

письмо напишите, что в такой то платежке назначение платежа считать следующим....
Спасибо, письмо написать буквально через укрпочту или достаточно к банку приложить бланк с указанным текстом и подписью учреда, что ознакомлен и согласен?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045500000000001