Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

проводки РРо и касса

Відправлено користувачем *инна* 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, помогите с проводками, есть РРО через него поступают деньги от контрагентов, что бы вести аналитический учет условно разделили кассу на РРО и главную кассу, теперь по поводу проводок предыдущий бух вел так:
Д 301(РРО) кт6811(контрагент)
дт 3721 (кассир) кт 301 (РРО) изъятие из рро
дт 301 (гл. касса) кт 3721 сдача выручки в гл. кассу
дт 311 кт 301 (гл. касса) сдача выручки в банк
Я понимаю что не совсем корректно ведется, что вместо 372 должен быть 333. Хотелось бы узнать ваше мнение, т.к. переделывать пко и рко где указан сч 3721 не очень то хочется, имеет ли место такое ведение или все таки исправлять?
Д 3011 К 361 поступление денег от покупателя через РРО
Д 301 К 3011 сдача выручки с РРО в ЦК
Д 311 К 301 сдача выручки в банк
т.е.все таки нужно все править(, а 333 счет разве не учавствует при сдаче выручки в банк при оформлении рко дт333-кт301, по выписке из банка дт311-кт333. Или все это не так принципиально, я имею в виду использование тех или иных счетов, главное что б было факическое отражение операции


Re: проводки РРо и касса
333 не участвует, он для других целей. Например, для эквайринга, когда выручку при расчете картой нужно показать сегодня, а деньги на расчетный счет поступят завтра, а то и позже. 372 здесь тоже не нужен. Galina-M правильные проводки написала.
П.С. Я бы за предыдущего бухгалтера в любом случае не исправляла, просто начала вести по-своему.
Quote
Blick
333 не участвует, он для других целей. Например, для эквайринга, когда выручку при расчете картой нужно показать сегодня, а деньги на расчетный счет поступят завтра, а то и позже. 372 здесь тоже не нужен. Galina-M правильные проводки написала.
П.С. Я бы за предыдущего бухгалтера в любом случае не исправляла, просто начала вести по-своему.

Добрий вечір! підкажіть будь ласка як в 1 с 8.2 провести розрахунки по еквайрінгу, наприклад :сьогодні оплатили, а кошти поступили на рахунок на наступний день, яким документом зарахувати на 333?
Quote
rainbow33

333 не участвует, он для других целей. Например, для эквайринга, когда выручку при расчете картой нужно показать сегодня, а деньги на расчетный счет поступят завтра, а то и позже. 372 здесь тоже не нужен. Galina-M правильные проводки написала.
П.С. Я бы за предыдущего бухгалтера в любом случае не исправляла, просто начала вести по-своему.

Добрий вечір! підкажіть будь ласка як в 1 с 8.2 провести розрахунки по еквайрінгу, наприклад :сьогодні оплатили, а кошти поступили на рахунок на наступний день, яким документом зарахувати на 333?

наприклад Отчет о розничных продажах
Дт333-Кт 36Р
гроші взяли в клієнта

на наст день
Дт311-Кт333 - сума зарахованих коштів
Дт92-Кт 333 - сума комісії банку

Платіжка "зарахування коштів по карточках"
Quote
radchenkoolha


333 не участвует, он для других целей. Например, для эквайринга, когда выручку при расчете картой нужно показать сегодня, а деньги на расчетный счет поступят завтра, а то и позже. 372 здесь тоже не нужен. Galina-M правильные проводки написала.
П.С. Я бы за предыдущего бухгалтера в любом случае не исправляла, просто начала вести по-своему.

Добрий вечір! підкажіть будь ласка як в 1 с 8.2 провести розрахунки по еквайрінгу, наприклад :сьогодні оплатили, а кошти поступили на рахунок на наступний день, яким документом зарахувати на 333?

наприклад Отчет о розничных продажах
Дт333-Кт 36Р
гроші взяли в клієнта

на наст день
Дт311-Кт333 - сума зарахованих коштів
Дт92-Кт 333 - сума комісії банку

Платіжка "зарахування коштів по карточках"

а в нас послуги, щось я запуталась з тим документом
ні, отчет о розничн... - то для товарів
можна попробувати зробити з допомогою Реалізація товарів та послуг
і в схемі реалізації вибрати в третій вкладці рахунок "333". і рахунок обліку 36Р - ти послуги в роздрібній торівлі. щоб з 361 не путалися (або зробити субрахунок)
і тоді проводка
36Р-333 в день надання послуг
333-6432 ПН в день надання послуг

коли зайшли гроші
311-333 на рахунок
92-333 комісія банку

є логіка?
Quote
radchenkoolha
ні, отчет о розничн... - то для товарів
можна попробувати зробити з допомогою Реалізація товарів та послуг
і в схемі реалізації вибрати в третій вкладці рахунок "333". і рахунок обліку 36Р - ти послуги в роздрібній торівлі. щоб з 361 не путалися (або зробити субрахунок)
і тоді проводка
36Р-333 в день надання послуг
333-6432 ПН в день надання послуг

коли зайшли гроші
311-333 на рахунок
92-333 комісія банку

є логіка?

я була неправа
це в реалізації треба вибирати рахунок обліку 333
бо якщо в схемі реалізації вибрати, то на дохід не впаде

ітого, виправляю себе. у вкладці Счета учетов расчетов в документі Реалізація я вибираю рахунок 333.
і зарахування коштів платіжкою
так краще?
Quote
radchenkoolha

ні, отчет о розничн... - то для товарів
можна попробувати зробити з допомогою Реалізація товарів та послуг
і в схемі реалізації вибрати в третій вкладці рахунок "333". і рахунок обліку 36Р - ти послуги в роздрібній торівлі. щоб з 361 не путалися (або зробити субрахунок)
і тоді проводка
36Р-333 в день надання послуг
333-6432 ПН в день надання послуг

коли зайшли гроші
311-333 на рахунок
92-333 комісія банку

є логіка?

я була неправа
це в реалізації треба вибирати рахунок обліку 333
бо якщо в схемі реалізації вибрати, то на дохід не впаде

ітого, виправляю себе. у вкладці Счета учетов расчетов в документі Реалізація я вибираю рахунок 333.
і зарахування коштів платіжкою
так краще?

Добрий вечір! на жаль, зараз немаю доступу до 1с, (чи на щастяwinking smiley) дякую за відповідь , обов'язково спробую!!!
Уважаемые коллеги.Помогите разобраться новичку. Уже и праздники не в радость с этой кассой.
Предприятие ООО Услуги через РРО .
Вопрос.
Есть выручка от продажи.Нужны деньги на командировку.
Нужно делать так:
1. "Служебная выдача " с РРО в кассу п-я - 1000грн
2.Оформляем ПКО в кассовую книгу (301-303) -1000 грн
3.Оформляем ВКО на 1000 грн командировка.

В конце смены делаем Z отчет со служебной выдачей на остаток денег в РРО.
Получается у кассе п-я Два ПКО? или Один на всю сумму Z отчета ,где указаны "Служебные выдачи"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036100000000006