Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Лікарняний по догляду за дитиною

Відправлено користувачем ARudik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Добрий день. Скажіть будь ласка якщо батько і мати одночасно ( однаковий період перебування на лікарняному) відкрили лікарняні по догляду код 10 на 1 дитину в різних медичних закладах в різних лікарів. Працюють на різних фірмах. Проте по закону дозволено лише одному з батьків відкривати по догляду.Чи може соцстрах якось це вирахувати і покарати бухгалтера чи лікаря чи батьків за таке, якщо їм оплатять ці лікарняні?
какая прелесть )


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)


а як бухгалтер чи лікар має знати що ще є лікарняний на когось іншого.....їхньої помилки думаю тут немає...відповідальність суто на татові і мамі...

а дитина на обліку що у двох лікарів стоїть?
Дитина на обліку в педіатричному відділенні. При хворобі звернулись туди і виписали на батька лікарняний. Вночі швидка забрала в інфекційну дитячу на інший куток міста.Там дитина на обліку не стояла. Там теж відкрили лікарняний на маму бо мама лежала з дитиною.
от і цікаво чи соцстрах зможе промоніторити що і батько і мати отримають допомогу? лікарняні будуть подані від різних організацій і лікарень.
Шо в вашому розумінні стояла на обліку в ... відділенні?!?!?!
Дитина лікувалась в стаціонарі?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
цікаве питання, думаю що не відмоніторять
Дитина зареєстрована за адресою і за даною адресою закріплене педіатричне відділення, у яке звертаються з дитиною яка хворіє чи просто на огляд. Воно ж поблизу місця проживання.
Туди звернулись і виписали лікарняний на батька. А потім вночі забрали в іншу зовсім інфекційну лікарню. там ніколи ще не були до того. і на маму виписали лікарняний так як вона з дитиною.
я думаю нет
ИНН ребенка ж не фигурирует, а иначе и не отследить grinning smiley
ну то може татові би пасувало піти до дільничного педіатра, який відкрив лікарняний по догляду за дитиною, і закрити той л/л. Бо фактично ж тато перестав доглядати за хворою дитиною. І рано чи пізно постане питання закриття л/л для тата лікарем який той листок відкрив, і виникнуть питання...
Я просто думаю що вони можуть робити звірку прізвищами в лікарняних. все-таки по догляду лікарняних набагато менше ніж всіх з кодом 1 наприклад. А чи хтось стикався в кого на фірмі є по догляду лікарняні щоб були проблеми чи вони дзвонили щось вияснювали? можливо в когось зараз іде перевірка і інспектор сидить може спитається?))
Да прям!
Хочется два раза деньгу в семью получить и не работать при этом smoking smiley
Лікарняні закриті. Педіатр не знає про лікарняний з інфекційної. Інфекційна лікарка не знає про лікарняний педіатра.)
Quote
Lin@
Хочется два раза деньгу в семью получить и не работать при этом smoking smiley

ну я ж и говорю cool smiley
мені цікаво як педіатр закрив лікарняний по догляду, якщо дитина не виздоровіла... чи ви поділились сумою виплат по лікарняному з дікарем? grinning smiley
Quote
Lin@
Да прям!
Хочется два раза деньгу в семью получить и не работать при этом smoking smiley


Так Ви впевнені що відслідкують ?
тато і мама на роботу не ходили, як на роботі пояснять причину відсутності
Quote
SPPVV
мені цікаво як педіатр закрив лікарняний по догляду, якщо дитина не виздоровіла... чи ви поділились сумою виплат по лікарняному з дікарем? grinning smiley

Батько сказав педіатру що виходить на роботу дитина виздоровіла.
Quote
luda2018
тато і мама на роботу не ходили, як на роботі пояснять причину відсутності

замість лікарняного можна взяти довідку. вона не оплачується. в табелі НН (неоплачувана непрацездатність) поважна причина.
Quote
ARudik

Да прям!
Хочется два раза деньгу в семью получить и не работать при этом smoking smiley


Так Ви впевнені що відслідкують ?


ну от вам скажуть що "НІ", а ви впевнені що сказали правду? cool smiley
Quote
ARudik

Да прям!
Хочется два раза деньгу в семью получить и не работать при этом smoking smiley


Так Ви впевнені що відслідкують ?

как раз я так и не думаю
не смогут они отследить
Quote
Lin@
Да прям!
Хочется два раза деньгу в семью получить и не работать при этом smoking smiley

І за ліки ні копійки не платити
ARudik

это Вы и есть та семья??? иначе узнать не реально этот факт grinning smiley
Quote
Lin@
ARudik

это Вы и есть та семья??? иначе узнать не реально этот факт grinning smiley

не змушуйте мене грішити я вже посповідався))
т.е. все согласны, что шахрайство - это нормально?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
а що держава нас може обманювати і в нас красти, а ми ні
стадный менталитет: диван, телек и сп..ть бумагу с туалета, как никто не видит


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
т.е. все согласны, что шахрайство - это нормально?
а 250 грн на руки в сумі за 2 лікарняні на 2 батьків за 1 день це багато?
платите официальную зарплату и будет Вам счастье


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
ARudik

т.е. все согласны, что шахрайство - это нормально?
а 250 грн на руки в сумі за 2 лікарняні на 2 батьків за 1 день це багато?[/quote

працюйте завжди офіційно (матимете стаж і 100% оплату лікарняного), вимагайте всю з/п офіційно і матимете адекватні суми допомоги
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0005