Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1ДФ!!!!

Відправлено користувачем Наталья К 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
1ДФ!!!!
Всех с ПРАЗДНИКОМ!!!
Помогите пожалуйста.
1.) Учредитель в 1-м квартале дал поворотно-финансовую помощь (янв - 5000,00; фев - 10000,00; мар - 5000,00) Всего 20000,00 гривен. Я ему их вернула через кассу предприятия 30.03.18, нужно ли мне их показывать в 1-ДФ - сумма 20000,00 (ознака 153)???
2.) Предыдущий бухгалтер не закрывал счет 372 (там собрались суммы за 2 года) около 100000,00 грн. Бывший директор уволен по факту долгов нет, а на бумаге как всегда висят. Если я их частично буду закрывать как мне быть в 1-ДФ показывать бывшего директора или нет, если да то какая ознака??? СПАСИБО ЗА ОТВЕТЫ!!!!!!
Re: 1ДФ!!!!
Возвратная финпомощь это не доход, он не показывается в 1дф
Re: 1ДФ!!!!
Как вы будете по факту закрывать? Будете выдавать?
Возврат перерасходов подотчетных сумм это также не доход, и он также не отображается в 1дф


Re: 1ДФ!!!!
Например с р\счета сняли деньги 50000,00 на закупку (на зарплату 30000,00 грн., а остальные 20000,00 грн. на закрытие подотчетной суммы). Вот как то так.
Re: 1ДФ!!!!
Правильно, не отображаем в 1дф
Re: 1ДФ!!!!
Вы спрашиваете, или отвечаете?smiling smiley мне хорошо известно это мнение, оно ошибочное. 1дф это отчет налогового агента. Суммы, где не возникает обязанностей налогового агента, в нем отображать не следует.
Re: 1ДФ!!!!
Нужно показывать в 1дф с кодом 153 по возврату повор. фин. помощи. В 1 квартале в гр. 3а, 3 - 20000, гр.4а, 4 -0

У разі отримання поворотної фінансової допомоги фізичною особою від юридичної особи, у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображається уся сума отриманої допомоги.
Якщо поворотну фінансову допомогу отримує юридична особа від фізичної особи та відповідно до термінів, які зазначаються у договорі позики, юридична особа повертає частину отриманої допомоги фізичній особі, то у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображається лише частина повернутої допомоги.
Повна:
Відповідно до п.п. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога – це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.
Підпунктом 165.1.31 п. 165.1 ст. 165 ПКУ встановлено, що до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку.
Згідно з Довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4, основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «153».
При цьому, у разі отримання поворотної фінансової допомоги фізичною особою від юридичної особи, у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображається уся сума отриманої допомоги.
Якщо поворотну фінансову допомогу отримує юридична особа від фізичної особи та відповідно до термінів, які зазначаються у договорі позики, юридична особа повертає частину отриманої допомоги фізичній особі, то у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображається лише частина повернутої допомоги.
Re: 1ДФ!!!!
Наличие дохода в справочнике не делает обязанности подавать отчет. Мотивы см выше
Re: 1ДФ!!!!
вечный спор с этим 1дфsmiling smiley
Re: 1ДФ!!!!
Я тоже уже больше склоняюсь не отражать в 1ДФ. Раньше отражала..
Re: 1ДФ!!!!
Здравствуйте!
Подскажите пожалуйста как поступить. Сделала 1дф 19.03.18г. так и сдала с той датой. Пришла квитанция 2 что принято. Предпринимать какие то действия в связи с этим или не стоит?
Re: 1ДФ!!!!
так а уже ничего не сделаешь
Re: 1ДФ!!!!
вот я и сижу теперь думаю, звитну нову и не подашь наверное, только дату менять в ней?((((
Re: 1ДФ!!!!
так зв.нова подается по принципу уточненки, не позадваивайте смотрите
а дату всё одно не исправить
Re: 1ДФ!!!!
Re: 1ДФ!!!!
вы о дате в конце бланка, или как?
Re: 1ДФ!!!!
Да, о ней самой(((
Re: 1ДФ!!!!
Тю, так она врядли имеет какоето значение вообще
Re: 1ДФ!!!!
начиталась про декларацию теперь сижу думаю может и тут такую фишку придумают( Пока забила)
Re: 1ДФ!!!!
А что вы начитались про декларацию? Там есть сроки непризнания. Если не непризнали, то все ок.
Re: 1ДФ!!!!
Жду может по отношению ко всем отчетам такую муру примут) Или им сейчас новшеств по РК хватит)
Re: 1ДФ!!!!
Re: 1ДФ!!!!
про соответствие дат)
Re: 1ДФ!!!!
вообще-то впервые слышу
Re: 1ДФ!!!!
Добрый день.
Как вы поступаете с взносом в УФ от физлиц(деньгами)-указываете в 1 ДФ с кодом 178?
Re: 1ДФ!!!!
Re: 1ДФ!!!!
Quote
meg
Добрый день.
Как вы поступаете с взносом в УФ от физлиц(деньгами)-указываете в 1 ДФ с кодом 178?

В 1-ДФ показуюцця оподатковувані виплати фіз.особам, а внески
тут дочого?!?!?! Вони ж вам платять, чи я шось непонімаю confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1ДФ!!!!
Тут на сайте была новость про это, что суммы в виде имущественных и неимущественных взносов в УФ юрлица показываются в 1ДФ с кодом 178. Т.к. предприятие-эмитент корпоративных прав есть налоговый агент в части уведомления органов ГФС о таких доходах .

Правда, я вычитала тут в одной теме на форуме, что денежных ср-в это не касается...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049900000000003