Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новшества в заповненні РК з 04.2018

Відправлено користувачем Шустрик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Quote
null_1
Добрый день. Коллеги нужна ваша помощь, как правильно сделать РК, надо добавить новую позицию, РК с плюсом, или ещё как вариант может быть выписано две налоговые одной датой но с разной номенклатурой! Всем заранее спасибо!
різні видаткові?
ні видаткова одна але з запізнення внесли доповнення до неї, а мене не попередили, маю виправляти.
Доброго дня! В когось реєструються РК на повернення товару за підсумками дня? Причина коригування пишу: Зменшення обсягу при значенні показника «Кількість», який дорівнює нулю. ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 9. Порушення вимог
порядку заповнення податкової накладної та розрахунку
коригування до податкової накладної, а саме: показник «Кількість
(об'єм, обсяг)», що зазначений в податковій накладній, що
коригується (з урахуванням зареєстрованих розрахунків
коригування до такої податкової накладної) дорівнює нулю. У
графі 2 «Причина коригування» повинна бути зазначена причина
коригування: "Зменшення обсягу при значенні показника
«Кількість», який дорівнює нулю"


Жесть))))) НН за 2016 год- по ней были и РК на изменения цены- но не на все к-во и РК на возвраты. Пришла такая квитанция..... не могу понять как у них вышло 50 шт сумма 16189 а цена -557,59??? Это глюк? наверное еще нельзя за 16 год регистрировать? подскажите, схожу сума)))

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна кількості.
Значення поля "зміна кількості, об'єму, обсягу" розрахунку
коригування (-53) повинно дорівнювати значенню поля "Кількість
(об'єм, обсяг)" податкової накладної (50) із знаком "-"
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна кількості.
Значення поля "Обсяги постачання" розрахунку коригування
(-15847.00) повинно дорівнювати значенню поля "Обсяги
постачання" податкової накладної (16189.46) із знаком "-"
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Зміна кількості. У
графі "ціна постачання товарів/послуг" зазначено '299', тоді як
в податковій накладній, що коригується, зазначено '-557.59'
Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Дублюється значення
поля "№ з/п рядка податкової накладної, що коригується" (1)
Документ не може бути прийнятий - рядок 4. Дублюється значення
поля "№ з/п рядка податкової накладної, що коригується" (4).
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.80
на одно событие было выписано две НН. Не буду здесь описывать причину выписки, только скажу отдельное спасибо медку smiling smiley

Теперь пытаюсь снять лишнюю НН выпиской РК

Причина 1 "виправлення помилки" - відмова в реєстрації
Позвонила на горячую линию, сказали пробуйте разные причины. Радуют, однако smiling smiley

отправляю снова. Причина 2 "усунення неоднозначностей" - відмова в реєстрації

Сейчас отправила с причиной "зміна кількості", будет ответ отпишусь здесь

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
А тему почитать? Вот в первом посте было:
4. Возврат товара / авансовых платежей: только на минус и только все количество по конкретной товарной позиции. Используется причина или при полном возврате всего количества по какой-то строке НН или при ошибке (для ошибочных корректировок пока отдельной причины нет,...
Quote
Blick
А тему почитать? Вот в первом посте было:
4. Возврат товара / авансовых платежей: только на минус и только все количество по конкретной товарной позиции. Используется причина или при полном возврате всего количества по какой-то строке НН или при ошибке (для ошибочных корректировок пока отдельной причины нет,...

Не поверите smiling smiley И почитала, и с автором созвонилась winking smiley Но с расшифровкой причины “Повернення товару або авансових платежів” не согласна (нет у меня ни фактического возврата, ни возврата авансового платежа)

“Повернення товару або авансових платежів” - Така причина вказується, якщо після оформлення та реєстрації ПН в ЄРПН відбулося повернення товару або попередньої оплати. Вказуємо в одному рядку (якщо повертається повністю весь товар): графа 7 зі знаком “–” щодо кількості товару, який повертається. Якщо РК таким способом не реєструється, то можна зробити: 1-й – графа 7 зі знаком “–” щодо кількості товару який повертається; 2-й – графа 7 зі значенням “0” щодо кількості товару, який був повернутий. Таким чином можна скасувати також помилково введену ПН.
Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Сори, не дала ссылку [www.golovbukh.ua]

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
Я тоже не согласна, их вот эти причины вообще полный беспредел, и последние их разъяснения о заполнении идиотские, но иначе ведь не пропускает.
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Одночасне заповнення
граф "Коригування кількості" (зміна кількості, ціна) і
"Коригування вартості" (зміна ціни, кількість) не дозволяється.
Необхідно надіслати розрахунок коригування, який містить:
- рядок із зазначенням причини "Зміна номенклатури", яким
показники виводяться в 0
- новий рядок (рядки) з коректною кількістю і ціною
Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Одночасне заповнення
граф "Коригування кількості" (зміна кількості, ціна) і
"Коригування вартості" (зміна ціни, кількість) не дозволяється.
Необхідно надіслати розрахунок коригування, який містить:
- рядок із зазначенням причини "Зміна номенклатури", яким
показники виводяться в 0
- новий рядок (рядки) з коректною кількістю і ціною.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.80


Доброго дня!
пореєструвала вже купу РК. а ця нее проходить і все. у мене нільки зміна кількості. і пише одну і ту жпомилку. Можливо причина в тому що це неплатнику ПДВ. і я сама закидаю на реєстрацію А рк на зменшення.
я першим рядком знімаю всю суму пн, а другм ставлю правильну кількість.

Хто реєстрував РК "-" на неплатника пДВ???
У мене РК з зміною номенклатури...Взагалі дурна помилка:
в назву послуги не попала остання цифра з 9 (це був номер ТТН).
Посилаю коригування з зміною номенклатури додавши ту останню цифру, не реєструє, пишуть що назви ідентичні, що в пн, що в РК...
Шустрик, ви мене завжди виручаєте...що тут можна зробити?
Quote
ira_k
ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.


Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - рядок 1. Одночасне заповнення
граф "Коригування кількості" (зміна кількості, ціна) і
"Коригування вартості" (зміна ціни, кількість) не дозволяється.
Необхідно надіслати розрахунок коригування, який містить:
- рядок із зазначенням причини "Зміна номенклатури", яким
показники виводяться в 0
- новий рядок (рядки) з коректною кількістю і ціною
Документ не може бути прийнятий - рядок 2. Одночасне заповнення
граф "Коригування кількості" (зміна кількості, ціна) і
"Коригування вартості" (зміна ціни, кількість) не дозволяється.
Необхідно надіслати розрахунок коригування, який містить:
- рядок із зазначенням причини "Зміна номенклатури", яким
показники виводяться в 0
- новий рядок (рядки) з коректною кількістю і ціною.
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання
електронних документів" ДФС України, версія 2.2.16.80


Доброго дня!
пореєструвала вже купу РК. а ця нее проходить і все. у мене нільки зміна кількості. і пише одну і ту жпомилку. Можливо причина в тому що це неплатнику ПДВ. і я сама закидаю на реєстрацію А рк на зменшення.
я першим рядком знімаю всю суму пн, а другм ставлю правильну кількість.

Хто реєстрував РК "-" на неплатника пДВ???

У вас нули в графах 9,10 - их нужно убрать
Добрий день. Коригую тип причини з 02 на 11. заповнюю тільки шапку. Не реєструє
Документ не може бути прийнятий - Значення поля "Не підлягає наданню отримувачу (покупцю)" податкової накладної, що коригується (2), не дорівнює значенню в розрахунку коригування (11).
зараз спробую дякую
Quote
вип
У мене РК з зміною номенклатури...Взагалі дурна помилка:
в назву послуги не попала остання цифра з 9 (це був номер ТТН).
Посилаю коригування з зміною номенклатури додавши ту останню цифру, не реєструє, пишуть що назви ідентичні, що в пн, що в РК...
Шустрик, ви мене завжди виручаєте...що тут можна зробити?

Думаю вам треба робить нульовий РК з причиною зміна кількості
і в відмінусовуючий рядок скопірувать номенклатуру з отої неправільної
ПН де згубили свою 9-ту цифру, а в плюсуючий уже правільну назву drinking smiley
Но це виключно моє імхо на основанії прочитаного і тут і в ФБ tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
HELP!! Контрагент (постачальник) прислал РК с пометкой (Підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем), в причине коригування "Залік попередньої оплати" (по сути идет перекидка по договорам, но это Укрзализниця - там сложно понять, что и зачем они корректируют). Естественно я подписала и отправила, но РК НЕ ПРИНЯТО - рядок 1. Поле "Причине коригування" містить неприпустиме значення.!!!
Что я должна сделать?! Как-то уведомить их, что РК не регится? Им звонить, писать? Я ж не могу сама ничего исправлять? Просто впервые с этим столкнулась....

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Quote
morozea
HELP!! Контрагент (постачальник) прислал РК с пометкой (Підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем), в причине коригування "Залік попередньої оплати" (по сути идет перекидка по договорам, но это Укрзализниця - там сложно понять, что и зачем они корректируют). Естественно я подписала и отправила, но РК НЕ ПРИНЯТО - рядок 1. Поле "Причине коригування" містить неприпустиме значення.!!!
Что я должна сделать?! Как-то уведомить их, что РК не регится? Им звонить, писать? Я ж не могу сама ничего исправлять? Просто впервые с этим столкнулась....
якщо є функція : відправити контрагенту
Quote
Шустрик

У мене РК з зміною номенклатури...Взагалі дурна помилка:
в назву послуги не попала остання цифра з 9 (це був номер ТТН).
Посилаю коригування з зміною номенклатури додавши ту останню цифру, не реєструє, пишуть що назви ідентичні, що в пн, що в РК...
Шустрик, ви мене завжди виручаєте...що тут можна зробити?

Думаю вам треба робить нульовий РК з причиною зміна кількості
і в відмінусовуючий рядок скопірувать номенклатуру з отої неправільної
ПН де згубили свою 9-ту цифру, а в плюсуючий уже правільну назву drinking smiley
Но це виключно моє імхо на основанії прочитаного і тут і в ФБ tongue sticking out smiley
Дуже дякую...Буду пробувати...вже сама спробувала трохи змінити текст, додати пробіли, скоротити деякі слова...Ні... пише ту саму помилку...
Quote
Oxi

HELP!! Контрагент (постачальник) прислал РК с пометкой (Підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем), в причине коригування "Залік попередньої оплати" (по сути идет перекидка по договорам, но это Укрзализниця - там сложно понять, что и зачем они корректируют). Естественно я подписала и отправила, но РК НЕ ПРИНЯТО - рядок 1. Поле "Причине коригування" містить неприпустиме значення.!!!
Что я должна сделать?! Как-то уведомить их, что РК не регится? Им звонить, писать? Я ж не могу сама ничего исправлять? Просто впервые с этим столкнулась....
якщо є функція : відправити контрагенту
Функция то есть, но пишет "Неможливо відправити повідомлення, покупець к в локальній базі даних". Видимо у них Медок, а у меня АРТ-Звит(((

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Всем отличной пятницы!!!
Прошу помочь.
НН от 2015г. в которой пять позиций номенклатуры. В бланке не было предусмотрено номера по порядку.
Сейчас хочу выписать РК на частичный возврат товара этих же позиций.
Что писать в колонке № 1.
Спасибо.
Quote
morozea


HELP!! Контрагент (постачальник) прислал РК с пометкой (Підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем), в причине коригування "Залік попередньої оплати" (по сути идет перекидка по договорам, но это Укрзализниця - там сложно понять, что и зачем они корректируют). Естественно я подписала и отправила, но РК НЕ ПРИНЯТО - рядок 1. Поле "Причине коригування" містить неприпустиме значення.!!!
Что я должна сделать?! Как-то уведомить их, что РК не регится? Им звонить, писать? Я ж не могу сама ничего исправлять? Просто впервые с этим столкнулась....
якщо є функція : відправити контрагенту
Функция то есть, но пишет "Неможливо відправити повідомлення, покупець к в локальній базі даних". Видимо у них Медок, а у меня АРТ-Звит(((


Можна спробувать зберегти в xml-форматі і відправить
мейлом, якшо є зв'язок з бухгалтєрією eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик



HELP!! Контрагент (постачальник) прислал РК с пометкой (Підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем), в причине коригування "Залік попередньої оплати" (по сути идет перекидка по договорам, но это Укрзализниця - там сложно понять, что и зачем они корректируют). Естественно я подписала и отправила, но РК НЕ ПРИНЯТО - рядок 1. Поле "Причине коригування" містить неприпустиме значення.!!!
Что я должна сделать?! Как-то уведомить их, что РК не регится? Им звонить, писать? Я ж не могу сама ничего исправлять? Просто впервые с этим столкнулась....
якщо є функція : відправити контрагенту
Функция то есть, но пишет "Неможливо відправити повідомлення, покупець к в локальній базі даних". Видимо у них Медок, а у меня АРТ-Звит(((


Можна спробувать зберегти в xml-форматі і відправить
мейлом, якшо є зв'язок з бухгалтєрією eye rolling smiley

Увы связи нет... И не могу дозвониться второй день. Подскажите, кто будет виноват за несвоевременную регистрацию? РК выписана 22.03.18, нам отправили 11.04.18, 18.04.18 по программе РК нами получена... На сколько я понимаю, как указано, у нас 15 дней с момента получения РК?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Якшо РК повинні підписать ви - то тіпа ваша вина, хотя
й фактично не ви ж її створюєте і неправильну причину
вказуєте yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Якшо РК повинні підписать ви - то тіпа ваша вина, хотя
й фактично не ви ж її створюєте і неправильну причину
вказуєте yawning smiley
ОТОЖ sad smiley

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
І не забувайте - січас жиж термін на підписання РК 15-ть днів



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Контрагент помилився з датою пн,робить р/к "-".Причина-Усунення неоднозначностей,ДФС відхилила-причина Поле причина коригування "Усунення неоднозначностей" що дозволяється для рк до пн складених до 15.03.А яку причину потрібно ставити?
ну так повернення тільки пропускає
То потрібно зазначати "повернення товару"??? А як відносно того,що ніякого повернення не було, а контрагент машинально помилився?
Quote
Zarinka
То потрібно зазначати "повернення товару"??? А як відносно того,що ніякого повернення не було, а контрагент машинально помилився?
Когда налоговики "выписывали" эти причины меньше всего они задумывались о том, что было или будет в действительности. А нам приходиться подстраиваться.
РК на помилкову (повернення товару), а потом правильную НН. Не правильные НН и РК - не вносите в деку, это и будет ваше объяснение "машинально помилився". По другому никак.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 6    Сторінки: Попередні123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052399999999997