Путин подписал новый закон по блокировке сайтов В самолете индийской авиакомпании во время полета выпал иллюминатор Пилотам российского Аэрофлота не дают визы в США Пятно мусора в Тихом океане в три раза превысило площадь Франции Apple выпустит бюджетный iPhone на две SIM-карты Вопрос о поставках С-300 в Сирию не решен - Лавров В Украину идут дожди и буря Полторак: АТО завершится 30 апреля В Украине выросли цены на автогаз Протесты в Ереване: Серж Саргсян подал в отставку
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відрядження за кордон

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Керівник їде за кордон у відрядження, термін 6 днів,добові за кордон в нас 80 євро,як виплачувати добові,якщо зранку він вилітає,а ввечері вже буде в іншій країні-це добові вже рахувати як закордононні?
Так, день перетину кордону рахується як закордонні
А,якщо звідти він повертається,день прибуття? якщо ще до обіду він буде за кордоном?

А яка різниця день прибуття чи вибуття - факт перетину кордону
є критерієм для нарахування закордонних добових tongue sticking out smiley

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тобто якщо кордон при поверненні назад перетнуто в 19.00 рахувати як закордонні,теж?
Якщо 16,04,18 наприклад перетнув кордон туда і назад - то закордонні одна доба. Якщо 16,04 туди а 17,04 назад - дві доби
17.04 ,н-д,назад,то я рахую цей день як добові за кордон?
Zarinka
17.04 ,н-д,назад,то я рахую цей день як добові за кордон?
А туди якого числа?
Ну дивіться, а в нас так виходить туди відрядження з 23.04 по 28.04 включно.Мене цікавить 23 і 28 число? Дякую за допомогу
нигде не написано, как считать. Как пропишете в своем внутреннем положении, так и считайте. По старой инструкции, в день, когда он біл за границей, пусть даже и 5 минут, считают суточніе как за границей
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00049900000000003