Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Призвали сотрудника в армию. Где взять повестку?

Відправлено користувачем Цветик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Таблицю 3 та таблицю 9 подають військові частини. чи не так?
отакоє найшла:
Заповнення таблиці 3 та 9 звіту з ЄСВ

Таблиці 3, 9 формують та подають до фіскальних органів страхувальники, які нараховують та сплачують єдиний внесок за осіб, що проходять строкову військову службу у Збройних Силах України, інших утворених відповідно до закону військових формувань, Службі безпеки України, органах Міністерства внутрішніх справ України та службу в органах і підрозділах цивільного захисту.
[ck.sfs.gov.ua]
Quote
Oxi
отакоє найшла:
Заповнення таблиці 3 та 9 звіту з ЄСВ

Таблиці 3, 9 формують та подають до фіскальних органів страхувальники, які нараховують та сплачують єдиний внесок за осіб, що проходять строкову військову службу у Збройних Силах України, інших утворених відповідно до закону військових формувань, Службі безпеки України, органах Міністерства внутрішніх справ України та службу в органах і підрозділах цивільного захисту.
[ck.sfs.gov.ua]
Дякую
Цікаво що пенсійний фонд на це каже.


Я вот решила заполнить эти таблицы и застопорилась. С таблицей 3 всё понятно, а таблица 9 вообще странная.



Подскажите, что ставить в графу Категория?
18 - особа, яка походить строкову військову службу
или
47 - виплати в межах середнього заробітнку працівників, призваних на строкову військову службу?

В таблице 6 да, код 47, а в таблице 9?
И что ставить в графе Мінімальна заробітна плата? Минималку или то, что начислено? У меня в апреле он работал всего 8 дней и начислено меньше минималки. Поставила сумму ЕСВ фактическую, так программа ругается.
Quote
Galyunya


Дякую
Цікаво що пенсійний фонд на це каже.
А нічого не каже. В страховий стаж враховується.
Quote
Цветик
Я вот решила заполнить эти таблицы и застопорилась. С таблицей 3 всё понятно, а таблица 9 вообще странная.
Таблицы эти заполняю полтора года. По 9 таблице будет видно, что вы перечисляете не меньше положенного по законодательству. Проставляю утвержденный минимум за отчетный месяц. Думаю, что там "наверху" как то они сопоставляют, видят, что солдат получает выше минималки и перечислено сколько за него. ( Чисто ИМХО) Раньше тоже училась по этому вопросу, ждала звонка. До сих пор тихо , отсюда и вывод)))
Quote
Buh2018

Таблицы эти заполняю полтора года. По 9 таблице будет видно, что вы перечисляете не меньше положенного по законодательству. Проставляю утвержденный минимум за отчетный месяц. Думаю, что там "наверху" как то они сопоставляют, видят, что солдат получает выше минималки и перечислено сколько за него. ( Чисто ИМХО) Раньше тоже училась по этому вопросу, ждала звонка. До сих пор тихо , отсюда и вывод)))

А, так это типа, информативная таблица? Тоесть, они сами не знают, сколько сейчас минималка? Им это надо в отдельной таблице указать? smiling smiley

Честно говоря, я в пятницу ответа не дождалась и поставила в 9 таблицу фактически начисленную ему зарплату за 8 дней, которые он был уже на службе. Получается, что надо перездать отчёт и указать там просто минималку? eye rolling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000546