Суд разрешил Ощадбанку взыскать более $1 миллиарда с РФ за утраченные активы в Крыму Российский суд признал "законным" приговор украинцу Грибу Зеленскому не нужны ни коалиция, ни коалиционное соглашение Новый премьер Британии пообещал выйти из ЕС до ноября "Нельзя переть против украинцев": Российский телеканал вырезал из боевика фразу В Украине хотят увеличить продолжительность отпуска Зеленский назвал претендента на место Луценко Князев отчитался перед Зеленским по делу Шеремета В Гурзуфе жители взбунтовались против оккупантов ВСУ попали под обстрел на Донбассе – Минобороны
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

продаж авто за договором комісії

Відправлено користувачем tiex1994 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, хелп! Не маю на руках всієї первинної документації (доносять, не питайте - просто поспівчувайте)
Продали б/у автомобіль (основні засоби)
Гроші оплачує фізична особа-покупець через банк на наш р/р згідно виписаного рахунку. Ми з покупцем уклали прямий договір купівлі-продажу. Зняли собі з обліку і ДАІ, отримали гроші.

Для постановки на облік в ДАІ між нашим покупцем фізичною особою та фірмою-комісіонером укладено договір.

На кого я маю реєструвати податкову накладну?
Покупець - фізична особа, неплатник ПДВ
Фірма-комісіонер - платник ПДВ, дзвоню їм в бухгалтерію - кажуть не на них, між ними і нами тільки угода на 120 гривень на комісійну винагороду.
Я щось спантеличена. Я якісь нюанси? Хочу почитати, щоб потім з тими коригуваннями не возитися в разі чого.
Час на реєстрацію ще є в принципі.
на ФО


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
на ФО
дякую, бо мене щось спантеличило

(звідси [www.visnuk.com.ua])

Quote
Передачу товарів у рамках договору, за яким сплачується комісія за продаж, пп. «е» пп. 14.1.191 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу віднесено до постачання. Отже, передача товарів комітентом комісіонеру — це об’єкт оподаткування ПДВ (пп. «а» п. 185.1 ст. 185 цього Кодексу). Базою оподаткування в цьому випадку є вартість постачання цих товарів, визначена згідно зі ст. 188 Податкового кодексу (п. 189.4 ст. 189 цього Кодексу). Дату збільшення податкових зобов’язань з ПДВ і податкового кредиту комітент і комісіонер визначають згідно зі статтями 187, 198 Податкового кодексу, тобто у загальновстановленому порядку за правилом «першої події». Це означає, що при передачі товарів у межах договору комісії: комітент на дату передачі нараховує зобов’язання з ПДВ, при цьому базу оподаткування він визначає виходячи з договірної вартості таких товарів. Однак база оподаткування ПДВ не може бути нижчою за ціну придбання таких товарів, а при передачі самостійно виготовлених товарів — нижчою за звичайні ціни. [b][u]Комітент складає за такою операцією податкову накладну (далі — ПН) на ім’я комісіонера і зобов’язаний зареєструвати її в єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН) у визначений Податковим кодексом термін; комісіонер[/u][/b] на дату отримання товарів від комітента визнає податковий кредит на підставі зареєстрованої в ЄРПН комітентом ПН. Аналогічне роз’яснення міститься і в категорії 101.06 загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (далі — ЗІР). Під час продажу товарів покупцеві комісіонер нараховує зобов’язання і складає ПН на ім’я покупця і в строки, передбачені Податковим кодексом, реєструє її в ЄРПН, на підставі якої покупець визнає податковий кредит. Щодо наданих комісіонером послуг, то базу оподаткування з ПДВ він визначає згідно з п. 188.1 ст. 188 Податкового кодексу — виходячи з договірної вартості послуг, але не нижче їх звичайної ціни. Комісіонер нараховує зобов’язання і виписує ПН комітенту за правом «першої події» (отримання компенсації вартості послуг або підписання акта наданих комісійних послуг). Якщо згідно з договором комісіонер утримує винагороду з коштів, що надійшли від покупця товару, то зобов’язання з комісійних послуг комісіонер нараховує на дату надходження цих коштів, для чого складає ПН на ім’я комітента і реєструє її в ЄРПН.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050499999999998