Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Повернення передоплати готівкою

Відправлено користувачем alena1buh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підприємство на загальній системі працює без РРО, клієнт заплатив аванс за товар на розрахунковий рахунок, зараз потрібно повернути цей аванс готівкою. Я можу зняти по чеку з рахунку готівку, внести в касу та повернути покупцю? Які мажуть бути наслідки? РРО ж не потрібно для цього?
Quote
alena1buh
Підприємство на загальній системі працює без РРО, клієнт заплатив аванс за товар на розрахунковий рахунок, зараз потрібно повернути цей аванс готівкою. Я можу зняти по чеку з рахунку готівку, внести в касу та повернути покупцю? Які мажуть бути наслідки? РРО ж не потрібно для цього?
На мій погляд, РРО тут потрібен.


потрібно РРО, тому перераховуйте безготівково

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
alena1buh
Підприємство на загальній системі працює без РРО, клієнт заплатив аванс за товар на розрахунковий рахунок, зараз потрібно повернути цей аванс готівкою. Я можу зняти по чеку з рахунку готівку, внести в касу та повернути покупцю? Які мажуть бути наслідки? РРО ж не потрібно для цього?


ИМХО. Верните ему безнал и пусть "обналичивает" сам. cool smiley Клиент у вас какой-то "хитросделанный" ...

Но решать вам .Подробнее [i.factor.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031