Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Расхождения в налоговых

Відправлено користувачем Даша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мой поставщик товаров постоянно мне выписывает неправильно н.н., выписывает завысив мой нк.Я в декларацию ставлю суммы которые считаю нужным ставить, т.е. меньше чем в налоговой накладной по моему н.к.
Чем это черевато?
Поговоріть з ним і замініть на правильні податкові.
Я такі податкові в ПК не ставлю взагалі.
Не ставить не могу, т.к. суммы огромные.
Поговорила с поставщиком, не хочет он выписывать нн как я говорю., считает это не рерным.
Скажите. а если я буду продолжать ставить в кредит сумму меньше чем в полученной нн, чем это для меня черевато при проверке?


если накладная оформлена неверно, а искажение суммы - это уже не верно, при проверке чревато её изъятием из НК в принцие..
Право на НК-верно оформленная НН. А почему не идут суммы у Вас и Вашего поставщика? На основании чего(каких документов) НН оформляются?
Это дог. комиссии, по которому мы у этой фирмы 1 берем на реализацию товар, который стоит 100,00грн.Вознаграждение наше по зтому дог.комиссии-10грн.
На какую сумму д.б. выписана мне налоговая, вот скажите?
Ну, от реагируйте, пож.Может это я не правильно мыслю
п. 4.7 Закону про ПДВ - "....У випадках коли платник податку здійснює діяльність з поставки товарів, отриманих у межах договорів комісії (консигнації), поруки, доручення, довірчого управління, інших цивільно-правових договорів, що уповноважують такого платника податку (далі - комісіонера) здійснювати поставку товарів від імені та за дорученням іншої особи (далі - комітента) без передання права власності на такі товари, базою оподаткування є продажна вартість цих товарів, визначена у порядку, встановленому цим Законом. Датою збільшення податкових зобов'язань комісіонера є дата, визначена за правилами, встановленими пунктом 7.3 цього Закону, а датою збільшення суми податкового кредиту комісіонера є дата перерахування коштів на користь комітента або поставки останньому інших видів компенсації вартості зазначених товарів. При цьому датою збільшення податкових зобов'язань комітента є дата отримання коштів або інших видів компенсації вартості товарів від комісіонера...."


Як я зрозуміла ви комісіонер. У вас зобов"язання на продажну вартість (це певно за вашими умовами 100 грн.) по події першій, тобто, коли ви відвантажили товар чи отримали передоплату за нього від покупця. ПК у вас наступить тоді, коли ви заплатите за цей товар комітенту. В останнього відповідно буде зобов"язання. По даті звіту або за датою отримання коштів за ваші послуги (10 грн.) ви маєте написати податкову накладну - це ваші зобов"язання з комісійної винагороди.

Комитент мне предоставляет нн на 100(продажная стоимость товара) +10(мое вознаграждение).
Я так понимаю, что я д. получить от моего комитнта нн на 100грн. правильно?
Винагода ваша - це ваші зобов"язання, ваші доходи, а для комітента - це витрати і ПК. Роз"ясніть це їм.

Пытаюсь объяснить уже пол года, не понимает, бух. считает что её обязат-ва 100+10 и все тут. Вот я и не знаю, что делать, боюсь что бы мой кредит вообще не зарубили. Вот что делать?
а ви листом зверніться до її керівництва, і поясніть, що вона сплачує забагато податків - завищує собі зобов"язання. smiling smiley А 10грн вони вам перераховують чи ні? Поясніть чи вона включає собі в зобров"язання вартість оплачених послуг для прикладу оренди. А тут аналогічно - вона платить за ВАШІ послуги. А може у вас в договорі не так щось прописано?

10грн. она не перечисл. мне.Вы знаете, мне плохо, наверное это я все не так считаю.А шас стала разбираться...
Комитент мне передает товар на 100грн.(стоим. товара)-10грн.(мое вознагражд.) и перечисляю я комитенту 90грн.
Я, как комиссионер продаю его покупателю за 100грн.
Запуталась.Если Вы поняли, поясните, пож.
Даша, спокійно. У вас має бути ПЗ на 100 грн. (продажна вартість товару) + ПЗ на 10 грн. (ваша комісійна винагорода). ПК у вас має бути також на 100 грн. Помисліть логічно: ви би мали їм повернути 100 грн. А вони вам 10 як винагороду. Ви їм перераховуєте за мінусом винагороди, тобто 90. Бажано, щоб це було обумовлено у вашому договорі. Якщо ви не так відображали, нічого страшного, ви ж занижували собі ПК, а не завищували. Це завжди можна виправити. smiling smiley

Даша, согласна с Галлой. У Вас:
НО 100+10
НК 100.
А Вы показывали:
НО 100+10
НК 100-10.
Поэтому сейчас легко исправить.
спасибо большое
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363