Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не своєчасно зареєстрована ПН

Відправлено користувачем An_Accountant 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У червні 2017 року не включив податкову від клієнта, своєчасно зареєстровану. Чи можу включити в деку за травень 2018?
да


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Я просто колись читав, що потрібно відносити до деки того періоду, в якому податкова була виписана (якщо зареєстрована своєчасно), хіба ні? :/


Так було раніше, але вже давно такого немає. Можете у поточному місяці, можете у наступному, можете через УР у місяці виписки. За бажанням.
Всім дякую за допомогу
скажіть, якщо я 29.06 відправлю на реєстрацію ПН, то вони автоматом зареєструються 30.06 чи обов'язково кидати 30.06?
Quote
Mamochka
скажіть, якщо я 29.06 відправлю на реєстрацію ПН, то вони автоматом зареєструються 30.06 чи обов'язково кидати 30.06?

Можна кидати 29-го

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054499999999996