Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

новые бюджетные счета

Відправлено користувачем nika90477 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Olga_Nik
Здравствуйте.
Может кто в курсе и знает почему в эл. кабинете в "стан розрахунків..." уже есть оплата по ЕСВ от 03.07.18, а по в.сбору и подоходному нет. Платили на новые счета. Как-то это всё напрягает.

У мене аналогічна ситуація. Платіж ЄСВ за 03.07.18 відобразився, а ВЗ та ПДФО - ні. Сто разів перевірила їх правильність. Доведеться дзвонити в податкову та з'ясовувати.
Quote
Roksolana2017
Счета по ЕСВ не менялись, но интересно какое казначейство указывать? Кто знает?

Все старое по ЕСВ, и мфо и счет и получатель - уточняла в налоговой сегодня утром.
Сьогодні нові рахунки в електр. каб. ? я порівнюю із платіжками минулими і бачу, що відрізняються.
Якщо скачувати з сайту казначейства, там жеж не написано куди платити, наприклад, податок на землю


У меня тоже ПДФО и ВЗ на старые счета за 02.07 так и не появились в кабинете. Вчера в ГНИ отвечали, что банк они еще не получили. Сегодня у многих уже видно такие платежи в кабинете, у меня пока нет sad smiley
Но, как я понимаю, если не зачислятся, то вернутся обратно на счет confused smiley
Quote
ilikemyjob
Сьогодні нові рахунки в електр. каб. ? я порівнюю із платіжками минулими і бачу, що відрізняються.
Якщо скачувати з сайту казначейства, там жеж не написано куди платити, наприклад, податок на землю

На сайті казначейства- все дуже докладно розписано і податок на землю теж!
Добрый день!
Люди, подскажите, на какие реквизиты платить штраф по уточнёнке?
Quote
mur_mur
Добрый день!
Люди, подскажите, на какие реквизиты платить штраф по уточнёнке?

на бюджетный смотрите в электронном кабинете
якщо помилково сплатили ЄСВ за ФОП на старий рахунок, ніде не можу знайти до якого числа він ще діє, ці грощі мають повернути чи можуть зарахуватись?
посмотрите в электронном кабинете


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
не зарахувались
вчерашний банк еще е отражен


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037799999999999