Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЄСВ, Працівниця пішла у щорічну відпустку після відпустки за дитиною до 3-х років

Відправлено користувачем brazzaville 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! 20 червня працівниця вийшла з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років, а вже 21 червня вона пішла у щорічну основну відпустку (використала раніше не використані дні). За червень місяць їй нараховано відпускних у сумі 1247,67 грн. ЄСВ становить 274,49 грн. Виходить вона першу частину місяця була у відпустці без збереження зп, а в другій частині пішла у щорічну відпустку. Чи маю я їй донараховати ЄСВ до мінімального розміру?
Знайшла лист ДФС де вказано Донараховати потрібно Якщо працівник частину місяця перебував у відпустці без збереження заробітної плати* (база нарахування ЄСВ не перевищує розміру мінімальної зарплати)
[kavynm.com]
Поділіться, будь ласка, думками!
так якщо є база, донараховуєте
якщо база відсутня взагалі - ні
Михаил, дякую.
Я так розумію, що в мене є база нарахування єдиного внеску - це відпускні. Заробітна плата не виплачувалась.

Знайшла ось таке твердження.
Якщо працівнику в місяці, в якому він не працював, не нараховувалися будь-які виплати, то в такому випадку відсутня база нарахування єдиного внеску, а отже, єдиний внесок не нараховується.


В мене була виплата, а отже з"явилась база нарахування ЄСВ. Я правильно розумію?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000321