Порошенко: Должна быть возможность силового возвращения Донбасса Проклятые дороги: Где в Украине чаще всего погибают в ДТП Филарет считает, что большая часть "московских" приходов перейдут в УПЦ ГФС: предприятие тепловой генерации купило виртуальный уголь на 51 млн гривен Украинцам разрешат ездить без водительских прав В Украине запретили украинский препарат для физрастворов Налоговики объявили войну зарплатам в конвертах Порошенко усомнился в открытии рынка земли в Украине 10 фактов о баклажанах Почему квартиры не дешевеют
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Молоко на підприємстві

Відправлено користувачем ira_k 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
Підкажіть хто працює з шкідливими умовами праці...
пройшли атестацію і молоко + надбавка.
Як правильно оформити наказ на видачу. ? можливо в когось є зразок???
напишіть будь ласка
Ну мы как то так писали -

Відповідно до наказу «Про проведення атестації робочих місць за умовами праці» від_____ року № ___, керуючись Законом України «Про охорону праці», постановою Кабінету Міністрів України «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 1 серпня 1992 р. № 442, проведено атестацію робочих місць за умовами праці з метою реалізації прав працівників на здорові й безпечні умови праці, визначення пільг та компенсацій за роботу у несприятливих умовах.
На підставі розгляду матеріалів, поданих атестаційною комісією за результатами атестації робочих місць за умовами праці для визначення прав працівників на пільгове пенсійне забезпечення, інші пільги та компенсації, передбачені чинним, запропонованого плану заходів щодо поліпшення умов праці,
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити Перелік робочих місць, професій і посад зі шкідливими та важкими умовами праці, при роботі на яких висновком атестаційної комісії підтверджено право на пільги і компенсації, передбачені чинним законодавством (Додаток 1).
2. Затвердити Список працівників, яким за результатами атестації робочих місць за умовами праці підтверджено право на пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах. (Додаток 2).
3 Затвердити План заходів щодо поліпшення умов праці на 2018 р. (Додаток 3).
4. Запровадити введення в дію доплат, додаткових відпусток, профілактичного харчування з 01.06.2018р.
Бухгалтеру ------------- здійснювати нарахування та оплату праці працівників зазначених професій та посад у затвердженому Переліку робочих місць, професій і посад зі шкідливими та важкими умовами та у Списку працівників, яким за результатами атестації робочих місць за умовами праці підтверджено право на пільги та компенсації за роботу в несприятливих умовах, починаючи з ______ враховуючи фактично відпрацьований час зі шкідливими та важкими умовами праці.


Так понимаю, такой приказ нужно издать после проведения аттестации рабочих мест, вопрос: обновляете приказ ежегодно? или держите всегда под рукой тот, первый?
Quote
Buh2018
Так понимаю, такой приказ нужно издать после проведения аттестации рабочих мест, вопрос: обновляете приказ ежегодно? или держите всегда под рукой тот, первый?

Да такой приказ печатали после аттестации рабочих мест,делали это впервые. Я так поняла,что будут улучшать условия труда (утепление,доп.вентиляция и т.д.) и опять проводить аттестацию раб. мест ,поэтому скорей всего 2 приказа по результатам не избежать.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000789