Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Договір матеріальної відповідальності

Відправлено користувачем lanyshka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий вечір! Підкажіть будь-ласка чи можливо з бухгалтером (не головним) підписати договір про повну матеріальну відповідальність про зберігання офісної техніки ( монітор, клавіатура і т.д.), тобто те чим він користується на робочому місці?spinning smiley sticking its tongue out
Як можна за бухгалтером закріпити офісну техніку? Просто актом приймання?


Видати в користування під розписку
Чому не можна договір? Я знайшла інфо, тільке те що посади бухгалтера немає в переліку посад з якими можна заключати договір (постанова ще за 1977 рік)? Молжливо ще якась є інфо(законодавча база) підкажіть будь-ласка?
Ну так вот, немає, а договір можна заключати згідно переліку лише
Нельзя вешать на людей ответственность за средства производства

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
оооооооооооо я ушла домой технику вынесли а мне отвечать?
капец.....
Quote
Lin@
оооооооооооо я ушла домой технику вынесли а мне отвечать?
капец.....
вот вот, мат.ответственность предусматривает, что только человек имеет доступ к этому ресурсу (созданы для этого условия). как кассир в кассе.
приковать цепями бухгалтера к офисной технике....делоф то... вот и создали условия для матответственности
Или на ночь оставаться и сторожить. Ну а че, главбух же головой отвечает за вверенный ему куркулятор

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038499999999997