Вакарчук подписался против проспекта Жукова в Харькове В Киеве откроют мурал с изображением Петлюры В Херсоне зафиксировали два температурных рекорда В Украине — новый циклон: где дождей будет больше всего Непогода в Кропивницком: город приходит в себя после удара стихии Вакарчук пошел на хитрость, чтобы зарегистрировать партию Зеленский распустил Раду и назначил выборы на 21 июля Как ужесточение требований НБУ по кредитам повлияет на украинцев Бойцы рассказали, чего ждут от Зеленского Мимо АП теперь можно ходить без проверки документов
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Яку причину коригування вибрати у РК (забула проставити Х ознаку імпортованого товару)

Відправлено користувачем tiex1994 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
зараз лише 7 причин - усунення неоднозначностей?
Але читаю консультації на цю тему, щось сумніваюсь.
Інші взагалі не підходять.
Хто робив коригування і прийнято - відпишіться, будь-ласка!
Фекла
зміна номентклатури
Дякую!
Тобто мінусом анулюємо не імпортований, а плюсом додаємо імпортований?
Бо ж в самій колонці номенклатура нічого не міняється.
Ви так подавали і прийнято?

Lin@
Да, это изменение номенклатуры
Дякую, вже дочиталась, що неоднозначності це коли були раніше подані РК smiling smiley
О... А я дочиталась, що ця ознака - необов'язковий реквізит і не потребує коригування confused smiley
Гадаєте, що потрібно коригувати? У мене така ситуація була вже кілька місяців тому, мабуть, не буду...
Aleksa_
О... А я дочиталась, що ця ознака - необов'язковий реквізит і не потребує коригування confused smiley
Гадаєте, що потрібно коригувати? У мене така ситуація була вже кілька місяців тому, мабуть, не буду...
Я також це вичитала, і нагарячу лінію дзвонила - те саме сказали, але бухгалтер контрагента дуже хотіла. Як то кажусь - "любий каприз за Ваші гроші" smiling smiley Домовились, що ще вона до сьогодні порадиться зі свого боку з усіма і дасть мені знати, я той РК склала, але ще не реєструвала. Вона поки що мовчить. Зашугала та податкова бухгалтерів.
скажіть а як зараз подати уточнюючу по пдв за минулий період? в мене пише що форма вже не дійсна, а нової нема?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00052599999999997