Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Яку причину коригування вибрати у РК (забула проставити Х ознаку імпортованого товару)

Відправлено користувачем tiex1994 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
зараз лише 7 причин - усунення неоднозначностей?
Але читаю консультації на цю тему, щось сумніваюсь.
Інші взагалі не підходять.
Хто робив коригування і прийнято - відпишіться, будь-ласка!
Quote
Фекла
зміна номентклатури
Дякую!
Тобто мінусом анулюємо не імпортований, а плюсом додаємо імпортований?
Бо ж в самій колонці номенклатура нічого не міняється.
Ви так подавали і прийнято?


Quote
Lin@
Да, это изменение номенклатуры
Дякую, вже дочиталась, що неоднозначності це коли були раніше подані РК smiling smiley
О... А я дочиталась, що ця ознака - необов'язковий реквізит і не потребує коригування confused smiley
Гадаєте, що потрібно коригувати? У мене така ситуація була вже кілька місяців тому, мабуть, не буду...
Quote
Aleksa_
О... А я дочиталась, що ця ознака - необов'язковий реквізит і не потребує коригування confused smiley
Гадаєте, що потрібно коригувати? У мене така ситуація була вже кілька місяців тому, мабуть, не буду...
Я також це вичитала, і нагарячу лінію дзвонила - те саме сказали, але бухгалтер контрагента дуже хотіла. Як то кажусь - "любий каприз за Ваші гроші" smiling smiley Домовились, що ще вона до сьогодні порадиться зі свого боку з усіма і дасть мені знати, я той РК склала, але ще не реєструвала. Вона поки що мовчить. Зашугала та податкова бухгалтерів.
скажіть а як зараз подати уточнюючу по пдв за минулий період? в мене пише що форма вже не дійсна, а нової нема?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055399999999994