Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Підписи в касових ордерах

Відправлено користувачем cv 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Знаю, обговорювали, але питання залишилося
РРО, заклад працює з 9 до 24, касові ордера підписували директор за бухгалтера и касир. Ну переробітка виходила по табелю
Прийняли на роботу обліковця. Роблю наказ що буде підписувати касови ордера, тільки от думаю за кого? Може підписувати і за касира і за бухгалтера? ЧИ тільки за когось одного? Бухгалтера і касира в штаті немає. За касира підписи ставила адміністратор. Договір про мат відповідальність заключу, питання в тому за кого вона може підписувати? чи без різниці?


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Quote
cv
Знаю, обговорювали, але питання залишилося
РРО, заклад працює з 9 до 24, касові ордера підписували директор за бухгалтера и касир. Ну переробітка виходила по табелю
Прийняли на роботу обліковця. Роблю наказ що буде підписувати касови ордера, тільки от думаю за кого? Може підписувати і за касира і за бухгалтера? ЧИ тільки за когось одного? Бухгалтера і касира в штаті немає. За касира підписи ставила адміністратор. Договір про мат відповідальність заключу, питання в тому за кого вона може підписувати? чи без різниці?
А вы кем работаете в этом закладе?eye popping smiley
Ніким не працюю, так що з обліковцем, за кого вона може підписувати, дайте пліз пораду - за касира?


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434


Если возложить на учетчика обязанности кассира, он может подписывать за кассира. За бухгалтера вряд ли, не может же он еще и обязанности главбуха исполнять. Пусть за главбуха дир подписывает.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000307