Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Перевищення в СЕА

Відправлено користувачем a2008 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Перевищення в СЕА
Ніяк не можу зрозуміти оце:

"01.08.2018 - Прес-служба Державної фіскальної служби України
За результатами декларування за звітний (податковий) період червень 2018 року на підставі даних, зазначених платниками ПДВ у додатках 1, 5 до податкової декларації з ПДВ за новими формами, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 23.03.2018 №381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року №21», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16.04.2018 за №451/31903, повідомляємо.

Надання платниками відповідної інформації, передбаченої у вказаних вище додатках, дає змогу платникам з 01.08.2018 скористатися правом щодо реєстрації в ЄРПН у порядку, визначеному пунктом 2001.9 статті 2001 Податкового кодексу України тільки податкових накладних та розрахунків коригування виключно за звітні періоди, в яких виникло таке перевищення (ƩПеревищ)..."

У нас є перевищення з жовтня 2015, я ці незареєстровані под.накладні показала в табл.1.2 додатка 5 декларації за червень 2018.
Що мені треба з ними робити? Реєструвати? Грошей немає поповнити СЕА-рахунокconfused smiley
Re: Перевищення в СЕА
це означає, що можете реєструвати в ЄРПН не поповнюючи СЕА, а за рахунок суми перевищення
пробуйте і нам розкажіть
Re: Перевищення в СЕА
Дякую за пояснення.
Спробую.
Що з цього вийде - напишу.


Re: Перевищення в СЕА
Кстати, облэнегро в августе начало старые просроченные НН регистрировать. Может этой суммой перевыщення пользуются?
Re: Перевищення в СЕА
Спробувала зареєструвати податкову накладну за листопад 2015 р., ліміту не вистачало.
Прийшла квітанція: "...Документ не прийнято. Сума ПДВ в документі не може перевищувати суму, на яку продавець має право зареєструвати податкові накладні..."

Може за другою формою має бути податкова накладна? Чи десь галочку поставити?
Re: Перевищення в СЕА
так у Вас лимита нет, при чем здесь галочка или форма?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Re: Перевищення в СЕА
Да, нет лимита.
Я эти нал.накладные показывала в дод.5 табл.1.2, они за 2015 год.
Хочу зарегистрировать их за счет "перевищення".
Re: Перевищення в СЕА
за счет перевыщення регятся только приостановленные или заблокированные, если есть решение о их регистрации и именно с такими статусами надо было показывать НН в том додатке, сумма додатка=сумме перевыщення..... а просроченные НН здесь совершенно ни при чем.
Re: Перевищення в СЕА
Разве? А почему тогда Облэнерго за полгода просроченные НН порегистрировало? И снова регистрирует не текущие, а только просроченные. Подозреваю, что у них лимита нет и НН регистрируют за счет перевыщення. Как раз после сдачи нового додатка начали регить, и в сентябре за июль зарегили.
Re: Перевищення в СЕА
я контролирую свое перевищення и вижу из чего оно состоит, вижу как оно списывается или увеличивается и знаю в нем каждую копейку,
у меня там ситуация о которой я написала, может с просроченными также, скорее всего я погорячилась, что они не имеют отношения к просроченным, у меня таких нет, поэтому все может быть.
Re: Перевищення в СЕА
А НН от обленерго по действующей форме, только дата "старая"?
Re: Перевищення в СЕА
Конечно по действующей, не такая уж и дата там старая, в августе зарегили за январь - июнь 2018. Может кому и 2017 год регили, т.к. они бросили регить в октябре 2017, но у меня за тот период их просто не было.
Re: Перевищення в СЕА
Quote
Blick
Разве? А почему тогда Облэнерго за полгода просроченные НН порегистрировало? И снова регистрирует не текущие, а только просроченные. Подозреваю, что у них лимита нет и НН регистрируют за счет перевыщення. Как раз после сдачи нового додатка начали регить, и в сентябре за июль зарегили.
если они работают с бюджетом у которого НО по оплате и получили старые долги, то лимит у них сейчас и появился и могут регить не за счет перевыщення.
Re: Перевищення в СЕА
Тогда б и текущие регили, чтоб штраф не платить, а так регят июнь в августе и июль в сентябре.
Re: Перевищення в СЕА
темная история, видимо штрафы их не волнуют.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036999999999998