Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

звіт про пільги при експорті послуг

Відправлено користувачем spbif 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вчора подзвонили з податкової (які добрі в нас податківці!) і сказали, що потрібно подати звіт про пільги.
Я ФО-П, 3-тя група з ПДВ, діяльність - експорт інформаційних послуг.. Вчора почав шукати відповідний код пільги з ПДВ в довіднику - не знайшов, Потім в одному з бухгалтерських чатів мені хтось висловив думку, що оскільки експорт взагалі звільнений від ПДВ (це не пільгова ставка, а звільнення), то і подавати 1-пп при експорті не потрібно.
Допоможіть, будь ласка, якщо потрібно здавати 1-пп, то який код пільги вписувати?
Усім дякую за відповідь.
Будь ласка, дайте відповідь. Ніхто з платників ПДВ не має експорту послуг?
Quote
spbif
... що оскільки експорт взагалі звільнений від ПДВ (це не пільгова ставка, а звільнення)...
Ого! "Пальот мислі".
У нас є:
1) операції за основною ставкою ПДВ (20%),
2) операції, що не є об'єктом оподаткування,
3) операції, що звільненні від оподаткування,
4) операції за іншими ставками (7%, 0%).
Останні два пункти розуміють як "податкові пільги".

На підставі якої статті ваш експорт звільнений, а не оподатковується за 0%?


Quote
spbif
Будь ласка, дайте відповідь. Ніхто з платників ПДВ не має експорту послуг?

Так, не потрібно подавати , якщо Ви не платник, в мене- так. А от, якщо платник - то навіть не знаю що Вам сказати. confused smiley
Quote
olex

... що оскільки експорт взагалі звільнений від ПДВ (це не пільгова ставка, а звільнення)...
Ого! "Пальот мислі".
У нас є:
1) операції за основною ставкою ПДВ (20%),
2) операції, що не є об'єктом оподаткування,
3) операції, що звільненні від оподаткування,
4) операції за іншими ставками (7%, 0%).
Останні два пункти розуміють як "податкові пільги".

На підставі якої статті ваш експорт звільнений, а не оподатковується за 0%?

В мене (не платник ПДВ) наприклад, на підставі " 2) операції, що не є об'єктом оподаткування", але він - платник! eye rolling smiley
это необъектная операция по 186.3
заказчик нерезидент
Quote
Sonar
В мене (не платник ПДВ) наприклад, на підставі " 2) операції, що не є об'єктом оподаткування", але він - платник! eye rolling smiley
Ви взагалі про що кажете? Не зрозумів ваших повідомлень.
Quote
Михаил
это необъектная операция по 186.3
заказчик нерезидент
О том и речь: "Звільнена від оподаткування" <> "Не є об'єктом оподаткування".
Доброго дня. Копіювала в медку звіт про пільги попереднього періоду(1 півріччя) , щоб заповнити за 9 міс, і в шапці звіту не змінила період, але період в медку вибрала 9 міс.
Прийшла позитивна квитанція, в квитанції написано "період 9 міс", але якщо зайти в сам звіт , в шапці - 2 кв.

Знаю, що помилки в цьому звіті виправляються наступним звітом.
Але якщо я здам до граничного терміну ще один звіт з правильними періодами скрізь, буде останній правильний чи задублюється?

Заздалегідь вдячна всім.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000336