Военные РФ отменили для своих передовых подразделений на Донбассе режим "тишины" 8 закинутих палаців України, які ще вражають На этой неделе в Украине прогнозируют до +12° и немного дождя со снегом Зайцева и Дронов до сих пор не выплатили компенсации семьям погибших и пострадавшим в ДТП Зеленский вновь выиграл бы президентские выборы с 38,4% голосов - Socis В Черниговской области избили священника ПЦУ Темпы роста зарплат в Украине замедлятся Чтоб вкусно и полезно: как нужно заваривать чай КГГА официально объявила о переходе на е-билет с 1 апреля Украинцы начали класть на депозиты больше денег: в чем причина
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нове робоче місце в табл.6 ЕСВ

Відправлено користувачем Aniram93 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста.

только сейчас узнала, что нужно на протяжении 2 лет с даты приема показывать в табл 6 новое рабочее место. я этого не делала. показывала только в месяце приема. чем грозит? и нужно ли подавать скасовуючи ?
Не выдумывайте
Это если Вы претендуете на возмещение, а так вообще не надо показывать
И новое рабочее место это если Вы штат расширяете, а не просто уволил - принял


Перш за все уточнимо: якщо робоче місце створено у зв`язку зі збільшенням штатної чисельності працівників, то новим воно вважатиметься тільки за умови, що за попередні 12 місяців у цього роботодавця не було скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності працівників.
У Звіті з ЄСВ – форма № Д4 (місячна) – інформація про дату створення нового робочого місця повинна бути відображена. При цьому в різних таблицях показник буде заповнений по-різному:
- у таблиці 1 (у шапці) поле «Кількість створених нових робочих місць у звітному періоді» – заповнюється тільки один раз – у тому звітному періоді (місяці), коли на підприємстві з`явилося нове робоче місце. А якщо в наступних звітних періодах нові місця не створювалися, то і заповнювати цей показник у таблиці 1 не потрібно;
- таблиці 5 – графа 12 «Дата створення нового робочого місця, на яку у звітному періоді працевлаштований цей працівник» – заповнюється роботодавцем тільки в разі працевлаштування працівника на новостворене робоче місце. При цьому в графі 12 слід проставити дату (число, місяць, рік) створення такого місця. Завважимо, що на практиці ця дата часто не збігається з датою початку трудових відносин, яка зазначається у графі 11 таблиці 5. Адже нове робоче місце може бути вже створене, а працівників на нього ще не знайшли.
Таким чином, графа 12 таблиці 5 Звіту з ЄСВ за одним працівником, прийнятим на нове робоче місце, заповнюється один раз. І якщо нові місця надалі не створювалися, то цей показник у наступних звітах не відображається.
У таблиці 6 – графа 22 «Ознака нового робочого місця» заповнюється роботодавцем протягом двох років після працевлаштування. При цьому в рядку з П. І. Б. особи, працевлаштованої на нове робоче місце, проставляється «1», що означає «так».Т.е. если у меня в прошлом месяце увольнялись люди, то не будет считаться новоствореним, даже если в штатное вводится новая единица?
В этом месяце приняли сотрудника на новую должность (раньше такой в штатном расписании не было).Надо ли указывать в отчете по ЕСВ как новое рабочее место? Ни на какие выплаты не претендуем.
Не заморачивайтесь)
А я указала(( У меня новое рабочее место всвязи с увеличением штатной численности. И не было уменьшения среднемесячной численности за предыдущие 12 меясцев.
Quote
meg
А я указала(( У меня новое рабочее место всвязи с увеличением штатной численности. И не было уменьшения среднемесячной численности за предыдущие 12 меясцев.
И правильно сделали, ЦЗ отслеживает этот вопрос и,возможно, предложит возмещение
Та мы не претендуем))Главное, чтоб в отчете правильно было.
Quote
meg
Та мы не претендуем))Главное, чтоб в отчете правильно было.
Откажетесь, значит?grinning smiley
winking smileyПолучение преференций от государства зачастую пугает зашуганых налогоплательщиков.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000305