Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый отчет по ЕСВ

Відправлено користувачем Anchytka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: Новый отчет по ЕСВ
падсталом.....
Re: Новый отчет по ЕСВ
Quote
Alena1004
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, зовнішніх сумісників ми включаємо в графу 15 таблиці 1 "Облікова кількість штатних працівників"? Дякую

Я не показываю.
В инструкции указано:
"2.6. Не включаються до облікової кількості штатних
працівників такі категорії:
2.6.1 прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств."
Re: Новый отчет по ЕСВ
Перескажите "Войну и мир" в двух словах, плиз...


Re: Новый отчет по ЕСВ
Работница пошла на больничный по беременности и родам. это нужно оформлять приказом и показывать этот приказ в таблице 5?
Так, це потрібно оформити наказом та відповідно показати в Табл. 5.
Re: Новый отчет по ЕСВ
Quote
meg

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, зовнішніх сумісників ми включаємо в графу 15 таблиці 1 "Облікова кількість штатних працівників"? Дякую

Полагаю, что включаем. Так как в учетную численность штатных работников включают "всех наемных работников,которые заключили трудовой договор (контракт) и выполняют постоянную, временную или сезонную работу один день и более"

Считаю, что нет:
2.6. Не включаються до облікової кількості штатних
працівників такі категорії:
2.6.1 прийняті на роботу за сумісництвом з інших підприємств.
Re: Новый отчет по ЕСВ
Сорри, уже ответили то же самое smiling smiley
Re: Новый отчет по ЕСВ
Quote
Roksolana2017
У заголовнiй частині таблиці 1 «Нарахування єдиного внеску» Звіту міститься показник «Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період». Цей показник визначають відповідно до пункту 3.2 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 № 286.

Я не понимаю эти инструкции статистические. Может кто-то объяснить как считать это количество по-людски?
В инструкции есть пример. Я понимаю, если бы вы хотели уточнить какие-то нюансы относительно специфических категорий работников, но в общем случае что здесь непонятного, если как раз это редкое место, где пример показан?
Re: Новый отчет по ЕСВ
Будет "попередження", если в штатных количествах пусто, но всегда так сдавала, если один сотрудник - дир-совместитель. В порядке написано "за наявності".
А вообще кол-во работников в этом отчете на что-то влияет? Я имею ввиду, если в каком-то отчете неправильно указано кол-во, это наказуемо?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042799999999998