Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податок на репатріацію

Відправлено користувачем Moraine 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вітання, колеги. Така ситуація - імпортуємо товар з Польщі, я тільки зараз зауважила, що не взяла у наших постачальників довідки про сплату податків у країні резиденства. Які можуть бути наслідки зараз? багато років вже з ними співпрацюємо, це юридичні особи.
Quote
Монна Нонна
Ніяких
мені трапилась стаття від Балансу - стверджують, що у такому випадку я мала перераховувати контрагенту за мінусом податку 15% , і навіть якщо довідки візьму - дата то у них 2018 рік, вересень, а виплати були 2016-2018 рік. Яка вірогідність, що при перевірці донарахують ці суми?


Re: Податок на репатріацію
Ну то хай Баланс каже, яка буде вірогідність.... smiling smiley
Я не хочу коментувати чужі помилки....

141.4.1. Доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України, оподатковуються в порядку і за ставками, визначеними цією статтею. Для цілей цього пункту такими доходами є:

й) інші доходи від провадження нерезидентом (постійним представництвом цього або іншого нерезидента) господарської діяльності на території України, крім доходів у вигляді виручки або інших видів компенсації вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, переданих, виконаних, наданих резиденту від такого нерезидента (постійного представництва), у тому числі вартості послуг із міжнародного зв’язку чи міжнародного інформаційного забезпечення, а також крім субсидій для повернення частини кваліфікованих витрат, передбачених Законом України "Про державну підтримку кінематографії в Україні"

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Податок на репатріацію
За тим Балансом, всі імпортери мають сплачувати 15 % податку? А чи це не забагато? smiling smiley
Може, Ви щось не так зрозуміли? smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
При імпорті товарів податок на репатріацію сплачувати не потрібно, податок сплачується при імпорті послуг!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033300000000003